Puchar Świata i Europy w Rock’n’Rollu Akrobatycznym

Rock’n’Roll to dla niektórych wciąż tylko Elvis Presley, zabawna moda na przykrótkie spodnie i rozkloszowane spódnice…
fit.pl
2010-05-20 00:00
Udostępnij
Puchar Świata i Europy w Rock’n’Rollu Akrobatycznym
Czas wreszcie przełamać krążące o nim stereotypy i poznać jego prawdziwe, współczesne oblicze!

akt1

Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie na
PUCHAR ŚWIATA I EUROPY W ROCK'N'ROLLU AKROBATYCZNYM


Rock’n’Roll Akrobatyczny to porywający taniec z niezwykle widowiskowymi elementami akrobatyki, wykonywanymi w rytm współczesnych piosenek ze szczytów list przebojów, to uznany sport światowy kandydujący do grona sportów olimpijskich.

Nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu, podziwiając niesamowite umiejętności światowej klasy zawodników.  Lubisz oglądać You Can Dance lub inne programy o tematyce tanecznej?

Przyjdź i zobacz, co jeszcze potrafią najlepsi w świecie tancerze -  tego widoku nie zastąpi Ci nawet najlepsza telewizyjna relacja na żywo! Taniec ten wraz z akrobatyką zapewni Ci potężną dawkę adrenaliny i podwyższy ciśnienie, a zapierające dech w piersiach widowisko sprawi, że sam zechcesz latać pod sufitem.

Wysportowani tancerze i piękne tancerki w bajecznie kolorowych strojach oraz ich niezwykłe umiejętności przykują na długo Twoją uwagę. Jeśli lubisz wyzwania, towarzystwo ludzi pełnych pasji i gorącą, żywiołową atmosferę to znak, że nie może Cię tam zabraknąć.

akt2Weź ze sobą przyjaciół lub przyjdź sam – na pewno poznasz nowych, wspaniałych ludzi, którzy będą towarzyszyć Ci w emocjonującej zabawie.  Rock and roll Akrobatyczny to stosunkowo młoda dyscyplina sportu w naszym kraju, bądź więc trendsetterem tego fascynującego sportu!  Spiesz się, bo już wkrótce wszyscy oszaleją na punkcie Akrobatycznego Rock’n’Rolla !

Więcej informacji

TUTAJ

jestesmy patronem

www.fit.pl