fit.pl mobile logo

Rewelacyjny Tyniec, Olbrychski wraca do domu

Czwarty odcinek V edycji "Tańca z gwiazdami" przyniósł kilka istotnych zmian w rankingu konkursowych par. Ze szczytu na piąte miejsce spadł Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka. Bardzo za to wzrosły notowania Ewy Wachowicz i Marka Fiksy. Najlepsi byli Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak, a widzowie wysłali do domu Rafała Olbrychskiego i Ewę Szabatin. To, że z programu odpadnie Rafał Olbrychski można było przewidzieć. Syn Daniela Olbrychskiego od samego początku średnio radził sobie na parkiecie i wielu znawców tematu wróżyło, że pożegna się z programem bardzo wcześnie. Dobrnął do piątego odcinka. Zatańczył z Ewą Szabatin paso doble, które zostało bardzo słabo ocenione przez sędziów (tylko 2 punkty od Iwony Pavlović!) i nie spodobało się widzom, bo oddali na tę parę najmniej głosów. Ale trzeba przyznać, że Rafał pożegnał się z programem z godnością - Pokazaliśmy, że każdy może bawić się tańcem, że nie jest to zabawa dla wybranych. I o to chodziło - powiedział na zakończenie. W ostatnim odcinku pary miały za zadanie zatańczenie paso doble i foxtrota. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie Krzysztof Tyniec, którego tańca uczy Kamila Kajak. "Pan Fasola" i Kamila zatańczyli brawurowe paso doble, a Krzysztof zaprezentował się jak profesjonalny tancerz - mogła się podobać jego postawa i interpretacja tańca. Podobało się: Krzysztof i Kamila dostali najwięcej punktów i głosów od widzów, a znana z surowych ocen Iwona Pavlović tym razem nie kryła uznania: - Bijesz wszystkich na głowę - powiedziała i pokazała pierwszą w tej edycji "dziesiątkę".

[-------] rafal ewa
Pozytywnym zaskoczeniem był występ Ewy Wachowicz. Była Miss Polonia po kilku pierwszych odcinkach, w których radziła sobie dość średnio, tym razem zatańczyła naprawdę dobrze. Zaprezentowała z Markiem Fiksą paso doble - tańczyła lekko, z gracją i bardzo poprawnie. Efekt? Bardzo dobre noty od sędziów (drugie miejsce i druga w tej edycji "dziesiątka" od Piotra Galińskiego). Trochę słabiej poszło Bartoszowi Obuchowiczowi i Kindze Jureckiej. Para, która do tej pory szła jak burza, tym razem wylądowała po głosowaniu widzów na piątym miejscu, ale trzeba przyznać, że mieli trudne zadanie - tańczyli foxtrota, który jest bardzo trudnym i wymagającym, a przy tym mało efektownym tańcem. Foxtrota tańczyły też pozostałe pary i nie były to ich najlepsze występy. O włos od pożegnania z programem byli Omenaa Mensah i Rafała Maserak, ale ostatecznie zajęli przedostatnie miejsce. Po głosowaniu sędziów w spadkowej strefie byli też Kasia Tusk i Stefano Terazzino, ale uratowało ich duże poparcie u widzów. Po podliczeniu SMS-ów okazało się, że zajęli... trzecie miejsce. Ivan Komarenko i Kasia Cerekwicka ulokowali się dokładnie w środku tabeli. Za tydzień będzie bardzo gorąco, bo uczestnicy "Tańca z gwiazdami" będą mieli do zatańczenia brazylijską sambę. Wyniki: 
 

nr
pary


para

punkty
sędziów


ranking
sędziów


ranking
widzów


suma
punktów


klasyfikacja

rodzaj
tańca


1.
Kasia i Żora 36 6 2 8 6 foxtrot

2.
Wojciech i Magdalena            
3. Ivan i Blanka 29 4 6 10 4 foxtrot

4.
Ewa i Marek 37 8 4 12 2 paso doble
5. Bartosz i Kinga 34 5 5 10 5 foxtrot

6.
Katarzyna i Stefano 23 2 8 10 3 paso doble
7. Omenaa i Rafał 24 3 3 6 7 foxtrot
8. Krzysztof i Kamila 37 8 7 15 1 paso doble
9. Anna i Łukasz            
10. Rafał i Ewa 23 2 1 5 8 paso doble

TK
www.fit.plPODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl