Rihanna: Większe piersi bez ingerencji skalpela

Rihanna chce mieć większe piersi, dlatego codziennie wykonuje specjalne ćwiczenia powiększające biust. Chcesz mieć piersi jak gwiazda, ćwicz z nami!
fit.pl
2013-06-12 00:00
Udostępnij
Rihanna: Większe piersi bez ingerencji skalpela
Koncert Rihanny w Polsce już 7 lipca. Fani artystki z Barbadosu, którzy przyjadą do Gdyni, będą mogli na żywo zobaczyć efekt jej ćwiczeń.
Zobacz ćwiczenia na biust
Wokalistka jest jedną z najseksowniejszych współczesnych wokalistek. Gwiazda ma jednak pewne zastrzeżenia do swojej figury. Rihanna uważa, że ma za małe piersi i chce w naturalny sposób je sobie powiększyć. Dzięki treningom kładącym nacisk na tę część ciała chce wyglądać jak seksbomba. Jej marzeniem są duże i jędrne piersi. A takie można uzyskać dzięki właściwym ćwiczeniom. Umiejętnie prowadzony trening może przynieść widoczne rezultaty, a przy okazji osiągnąć także wiele pobocznych korzyści.

Wygląd biustu można  poprawić na dwa sposoby: poprzez korektę postawy i poprzez rozwój mięśni w tym obszarze. Rihanna jest przeciwniczką silikonowych implantów i operacji plastycznych. Swoje piersi chce powiększyć w sposób naturalny. 

W mediach chodzą pogłoski, że nad piersiami Rihanny czuwa aż dwóch uznanych trnerow personalnych.

Zobacz jakie ćwiczenia wykonuje Rihanna!

www.fit.pl