„You Can Dance” vs. „Taniec z Gwiazdami”? Niemożliwe, a jednak! W prawdziwie tanecznym starciu reprezentanci dwóch najpopularniejszych, tanecznych show spotkają się 11 czerwca w Białymstoku  
fit.pl
2011-06-06 00:00
Udostępnij
Roztańczony Białystok!
Na jednym parkiecie w tanecznej bitwie spotkają się najlepsi tancerze, zarówno You Can Dance, jak i „Tańca z Gwiazdami”. Pojedynek tanecznych gigantów oceniać będzie publiczność. To ona zdecyduje, kto prezentuje prawdziwą taneczną energię, i która wersja tańca jest najbardziej porywająca. Swoje drużyny do boju rozgrzeją Paricia Kazadi oraz Rafał Maserak.Podczas tanecznego pokazu Gwiazd na oglądajacych czeka także wiele atrakcji,między innymi występ uczestników programu „X- Factor”.

W składzie drużyn pojawią się z ramienia You Can Dance: Ilona Bekier, Adę Kawecka Klaudia Koruba, Anna Kapera, Maria Foryś, Leal Zielińska, Marcin Mroziński, Karol Niecikowski, Tomasza Prządka, Adam Kościelniak i Aleksander  Paliński. Taneczny skład You Can Dance będzie wspierać nowa prowadząca,  Patricia Kazadi.

Rafał Maserak weźmie pod swoje skrzydła ekipę „Tańca z Gwiazdami”. W składzie drużyny pojawią się znani i lubiani profesjonaliści tanecznej sceny, między innymi: Stefano Terrazzino, Krzytof Hulboj, Jania Lesar, Anna Głogowska, Magdalena Szoszyńska-Michno, Paulin Biernat, Robert Rowiński, Nina Tyrka, Michał Uryniuk oraz Jan Kliment.

A wszystko na rozgrzanym emocjami i tańcem białostockim rynku. Fani tanecznych zmagań, którzy nie będą mogli dotrzeć do Białegostoku będą mogli obejrzeć występ na żywo, który transmitować będzie telewizja TVN.

www.taniec.fit.pl