Sekret perfekcyjnej figury Małgorzaty Rozenek

"Perfekcyjna Pani Domu" dba nie tylko o wnętrza, ale także swoją figurę. Nienaganny look to przecież jej najlepsza wizytówka. Jak Małgorzata Rozenek utrzymuje zgrabną sylwetkę i formę?
fit.pl
2013-04-24 00:00
Udostępnij
Sekret perfekcyjnej figury Małgorzaty Rozenek
fit%20bellyOd kiedy Małgorzata Rozenek stała się "pierwszą panią domu  Rzeczypospolitej", wszystkie flesze są zwrócone nie tylko na jej mieszkanie i sposób w jaki go prowadzi, ale także wygląd. Na szczęście celebrytka z dużą starannością dba nie tylko o swoje wnętrza, ale także o siebie.

Zgrabna sylwetka to efekt regularnych ćwiczeń i mądrego odżywiania, a nie ciągłego odchudzania się. "Uwielbiam sport, dlatego dużo biegam, a ponadto ćwiczę z trenerką, która odpowiednio dobiera intensywność oraz rodzaj ćwiczeń do moich potrzeb" – podkreśla.

Prócz ćwiczeń "Perfekcyjna Pani Domu" uważa na to co je, nie objada się wieczorami, a w menu najczęściej gości kuchnia śródziemnomorska bogata w surowe warzywa i owoce, ryby oraz oliwę z oliwek. Kluczem do zgrabnej sylwetki jest także celebrowanie posiłku i niejedzenie w pośpiechu. W końcu jedzenie ma być także przyjemnością dla podniebienia, którego Rozenek nie potrafi sobie odmówić.

www.fit.pl