Shock Absorber: najlepszy biustonosz sportowy

Masz najlepsze buty do biegania. Ustalasz najefektywniejszy trening, aby osiągnąć zamierzony cel. Kupiłaś świetne, wygodne ubrania, ale… czy na pewno pomyślałaś o wszystkim? Odpowiednio dobrany sportowy biustonosz jest równie istotną częścią ćwiczeń, co para dobrych adidasów.
fit.pl
2015-05-06 00:00
Udostępnij
Shock Absorber: najlepszy biustonosz sportowy
Czy wiesz, ze piersi są pozbawione mięśni?
Twój biust jest podtrzymywany przez Więzadła Coopera, które, niewspierane podczas ćwiczeń, mogą się nieodwracalnie rozciągnąć i spowodować, że Twoje piersi dopadnie grawitacja.
Twoje piersi nie podtrzymywane przez biustonosz mogą odbić się na wysokość 9cm do 21 cm. To dlaczego aż 73% kobiet, które regularnie ćwiczą, nie nosi staników sportowych?

Marka Shock Absorber postanowiła rozprawić się z powszechnie panującymi mitami i otwarcie ostrzega kobiety - delikatne więzadło Coopera, które podtrzymuje piersi może ulec nieodwracalnemu rozciągnięciu podczas uprawiania sportu bez odpowiedniego biustonosza. Efektem są obwisłe piersi i niestety żadne ćwiczenia nie będą już w stanie przywrócić ich do poprzedniego stanu.

biustonoszeShock

źródło:http://zapiskibrandmanagera.bloog.pl/

Jeśli masz jeszcz jakiekolwiek wątpliwości, dlaczego tak ważne jest odpowiednie wsparcie dla naszego biustu, przeczytaj poniższe informacje. Na początku rozwiejmy kilka mitów…
  • MIT 1: Istnieją ćwiczenia, które przywracają jędrność biustu.

FAKT: Kiedy piersi obwisną z powodu rozciągnięcia więzadeł, to nic w sposób naturalny nie doprowadzi ich do poprzedniej pozycji.
  • MIT 2: Małe piersi pracują tak samo jak duże, a ich deformację widać jeszcze bardziej. 

FAKT: Nawet wśród rozmiarów 34A/75A zarejestrowano ruch piersi, który sięgał średnio 40mm od miejsca spoczynku ciała – może to prowadzić do opadania piersi.
  • MIT 3: Bieganie, samo w sobie, zawsze prowadzi do bólu i piersi.

FAKT: Niewystarczające wsparcie piersi w połączeniu z nadmiernym ruchem bardzo często jest przyczyną bólu piersi podczas lub po wzmożonym wysiłku. Badania pokazują, że 80% lekarzy sądzi, że przy pomocy specjalistycznego biustonosza sportowego nacisk na więzadła zmniejsza się. Pomaga to opóźnić długoterminowy proces opadania piersi, a sam ból przestaje być odczuwalny.
  • MIT 4: Zwykły, codzienny biustonosz wystarczająco dobrze wspiera biust i bez obaw można go nosić podczas ćwiczeń.

FAKT: Według badań podczas noszenia zwykłego biustonosza ruch piersi zmniejsza się o 38%. Biustonosz sportowy Shock Absorber zmniejsza ten ruch o 74%.

 

* * *


Czy każda kobieta potrzebuję takiego samego wsparcia dla biustu?
Oczywiście, że nie. Dlatego Shock Absorber stworzył poziomy wsparcia, oscylujące od 2 do 4 tak, aby w zależności od aktywności i rozmiaru kobiecego biustu, każda z Pań mogła wybrać poziom odpowiedni dla niej.


Co sprawia, że Shock Absorber wygrywa z innymi biustonoszami sportowymi?
Mało kto zdaje sobie sprawę, że kobiece piersi poruszają się różnie, w zależności od uprawiania danego rodzaju sportu. Właśnie dlatego marka Shock Absorber przeprowadziła szereg testów mających na celu stworzenie biustonoszy przeznaczonych dla konkretnych rodzajów aktywności fizycznej.

Wynikiem tych badań jest linia „Sport Specific Range”, w której znajdziemy biustonosze przeznaczone specjalnie do biegania, sportów z piłką oraz sportów tenisowych tak, aby kobiety mogły się w 100% skupić się na wykonywanej aktywności.

Shock Absorber ma w swoim portfolio 11 modeli biustonoszy. Każdy z nich jest idealnie dostosowany do różnego rodzaju aktywności fizycznej.
Najpopularniejszym jest Ultimate Run Bra S5044, przeznaczony dla biegaczek. Wykonany z ponad 39 elementów, zbudowany na bazie odwróconej 8 idealnie współgra z naturalnym ruchem piersi podczas biegu, jednocześnie niwelując go nawet o 78%. Zapewnia maksymalne podtrzymanie, redukcje tarcia i gwarantuje wygodę nawet podczas maratonu!
 

Duży biust:
Shock Absorber chce sprawić aby każda kobieta, która uprawia sport mogła znaleźć wsparcie wśród produktów marki. Rozmiary dostępne w ofercie pozwalają Paniom w rozmiarach od 60A do 100L (bryt. HH) cieszyć się z uprawianego przez siebie sportu, zachowując przy tym poczucie komfortu i ograniczając nadmierny ruch piersi.
Rozmiarówka oferowana przez Shock Absorber jest największą dostępną w Polsce.


Shock5044POPRAWIONE

W toku badań:
Marka Shock Absorber wraz z Shock Absorber Sport Institute (SASI) cały czas opracowuje wyniki badań mające na celu zmniejszenie ruchu piersi podczas ćwiczeń.

Gdzie można kupić biustonosze Shock Absorber?
Zapraszamy na fb/Shock Absorber Polska, następnie wejdź w zakładkę "Gdzie kupisz" aby znaleźć sklep znajdujący się najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.
 

Specjalnie dla naszych czytelniczek organizator przewidział -20% rabatu na hasło: SHOCK w sklepie BoutiqueBielizny.com. Zniżka obowiązuje do 31 maja 2015r!

 

* * *