Profesjonalna bielizna sportowa dla kobiet – KONKURS

Czas zaprzyjaźnić się ze sportowym trybem życia! Regularne treningi i odpowiednia dieta to nie tylko moda to przepis na sukces i świetne samopoczucie każdego dnia. Po zimowym leniuchowaniu każdy nas może czuć się ociężale. Sposobem na rozwiązanie naszych problemów jest uprawianie sportu! 
fit.pl
2013-04-10 00:00
Udostępnij
Profesjonalna bielizna sportowa dla kobiet – KONKURS


WYGRAJ KOMPLET BIELIZNY! ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!

Podczas treningu warto zadbać o komfort swojego ciała: piersi kobiet podczas intensywnych ćwiczeń potrzebują szczególnej ochrony – odpowiedniego biustonosza sportowego, który można znaleźć w ofercie matki Freya Active. Ćwiczenia mają pozytywny wpływ na organizm, jednak każde stąpnięcie wiąże się z drganiami a od tych biust wędruje raz w górę, raz w dół. Ruch ten powoduje, że mięśnie odpowiedzialne za jędrność i podtrzymywanie, uszkadzają się i przestają spełniać swoją rolę. Temu efektowi zapobiegnie jedynie dobry biustonosz sportowy, który jest skonstruowany tak, by ograniczać mimowolny ruch piersi, a dodatkowo jak najskuteczniej i jak najszybciej odprowadzać wilgoć.

Dlaczego biustonosz sportowy Freya Active jest niezbędnym elementem ubioru podczas ćwiczeń?
  • ostatnie badania pokazują, że ponad 50% kobiet odczuwa ból piersi podczas ćwiczeń
  • ruch piersi jest trudny do kontrolowania jeżeli nie są one solidnie podtrzymywane
  • podstawową konstrukcją nośną piersi są więzadła Coopera, które mogą się rozciągnąć, co powoduje nieodwracalne uszkodzenia piersi
  • noszenie biustonosza o prawidłowej konstrukcji może pomóc w zmniejszeniu uszkodzeń piersi, minimalizując ich mimowolny ruch

Nieodpowiednio dobrany biustonosz podczas uprawiania ćwiczeń może się przyczynić do licznych problemów (uszkodzenie więzadeł piersi, które mogą być bolesne i powodują zwiotczenia, ból barków, szyi i pleców).

Pierwszym krokiem do sukcesu jest dopasowanie odpowiedniego biustonosza sportowego. Biustonosze sportowe marki Freya Active uszyte są z innowacyjnej tkaniny Coolmax, która schnie 5 razy szybciej niż bawełna i skutecznie odprowadza wilgoć. W ofercie dostępne są aż cztery konstrukcje biustonoszy sportowych w rozmiarach od miseczki B do K i obwodach od 60 do 90 cm pod biustem. W zależności od upodobań, kobiety wybierają biustonosze z fiszbinami lub bez fiszbin. Wszystko jest zależne od ich oczekiwań związanych z kształtem biustu. Do biustonosza można dopasować lekkie, przepuszczające powietrze figi, stringi lub szorty.

Nie poprzestań tylko na biustonoszu!

W ofercie marki Freya Active kobiety mogą znaleźć również koszulkę sportową z wbudowanym biustonoszem sportowym marki Freya Active. Innowacyjny materiał zawiera w swojej strukturze jony srebra, które dzięki właściwościom antybakteryjnym sprawiają, że nie musisz prać odzieży sportowej po każdorazowym użyciu! Koszulka posiada haftki na ramiączkach, co ułatwia jej zdejmowanie. Oprócz koszulki sportowej w ofercie dostępne są specjalistycznie wykrojone spodnie 3/4 oparte na tej samej technologii Polygiene STAY FRESH. Spodnie posiadają ukrytą kieszonkę na telefon lub klucze.

Więcej na temat marki Freya Active: www.freyalingerie.pl
Oficjalny fanpage marki Freya: http://www.facebook.com/FreyaPL

www.fit.pl