Odprężają, relaksują i upiększają. Dzięki specjalnym masującym stopy skarpetkom możemy poczuć się jak po profesjonalnym zabiegu  w SPA, nie wychodząc z domu
fit.pl
2015-09-30 00:00
Udostępnij
Skarpetki masujące zadbają o zdrowie
skarpetyciemneJesteśmy coraz bardziej zabiegani i często nie mamy czasu, by zadbać o siebie. Kiedy już decydujemy się na wizytę w SPA czy u kosmetyczki nie zawsze pamiętamy o naszych stopach.

A są one jedną z najciężej pracujących części naszego ciała: przeciętnie w czasie swojego życia człowiek może pokonać dystans o długości równej czterokrotnemu obwodowi ziemi.

Skarpetki o specjalnej strukturze uzyskanej dzięki zastosowaniu odpowiednich splotów, podczas chodzenia przyjemnie masują stopę. Relaksują i odprężają. Dodatkowo korzystnie wpływają na krążenie krwi, a także przynoszą ulgą obolałym, opuchniętym i zmęczonym stopom.

Jako produkt medyczny mogą być również wsparciem w refleksoterapii, czyli leczniczym masażu stóp, który jest skuteczną metodą walki ze stresem, bólem i schorzeniami dotykającymi cały organizm.

Masujące skarpetki może nosić każdy, ale ich zalety docenią zwłaszcza osoby mające„stojącą” pracę, dużo chodzą, a także biegacze i seniorzy!

www.fit.pl