Gwiazdy polskich seriali zdradzają jak odchudzały się przed swoimi ślubami
fit.pl
2013-08-12 00:00
Udostępnij
Ślubne diety polskich aktorek
Dieta i ćwiczenia w siłowni to nie jedyne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów! Niektóre artystki zdecydowały się na bardziej niekonwencjonalne metody!

Katarzyna Zielińska – to panna młoda z najkrótszym stażem małżeńskim. Gwiazda serialu „Barwy Szczęścia” stanęła na ślubnym kobiercu w pierwszą sobotę sierpnia. Rodowita góralka, żeby mieć idealną figurę w dni ślubu, intensywnie trenowała. Aktorka od kilku miesięcy codziennie biegała. Zielińska tak polubiła poranny jogging, że nie zamierza z nich rezygnować! Solidna dawka ruchu z rana dodaje energii i pozytywnie nastraja na cały dzień. Kasia, dzięki bieganiu w dwa miesiące schudła pięć kilogramów.

Anna Guzik – Aktorka wcielająca się w rolę Żanety Zięby w telenoweli „Na Wspólnej” przeszła wielką metamorfozę. Zrzucenie nadliczbowych kilogramów zmieniło ją nie do poznania. Pulchny wizerunek aktorki to już przeszłość. Teraz ma figurę modelki. Dieta odjęła jej kilogramów i lat. Szczupła Ania wygląda młodziej. Guzik odchudzała się stosując dietę z proszków – podstawa jej codziennego menu były koktajle i produkty spożywcze o niskiej wartości energetycznej. Aktorka schudła 15 kilogramów.

Anna Czartoryska
– aktorka znana z serialu „Nad rozlewiskiem” może pochwalić się fit sylwetką, ale przed ślubem zależało  jej na poprawieniu swojej kondycji. Dlatego zdecydowała się na współpracę z trenerem personalnym, który specjalnie dla niej  ułożył program treningowy. Ćwiczenia na siłowni okazały się strzałem w dziesiątkę. Aż trudno uwierzyć, że ta szczupła aktorka jest bardzo silna i wytrzymała na intensywny wysiłek fizyczny.

Małgorzata Kożuchowska
– choć od ślubu gwiazdy „Rodzinki.pl” minęło już kilka lat, Kożuchowska dobrze pamięta te przygotowania. Chcąc mieć idealną figurę w tym najważniejszym dniu w życiu, artystka zdecydowała się na serię masaży wspomagających odchudzanie. Stosowała je na brzuch, uda i pośladki. Minusem tego rodzaju masaży był ból podczas jego wykonywania. Dodatkowo Kożuchowska była na diecie oczyszczającej, której celem była eliminacja toksyn z organizmu.

www.fit.pl