Są słuchawki, które zapewnią Ci komfort jakiego do tej pory nie miałeś. Często słuchając muzyki przez zwykłesłuchawki tracimy kontakt z otoczeniem, co może powodować niebezpiecześntwo
fit.pl
2010-04-09 00:00
Udostępnij
Słuchawki pełne zalet
Otwarta konstrukcja słuchawek AirDrives jest pełna zalet. Pozwala na bezpieczne słuchanie muzyki i jednoczesny kontakt z otaczającą rzeczywistością. Ponadto używając właściwie InAir Technology możesz cieszyć się muzyką przez cały dzień a co najważniejsze są one bezpieczne dla Twojego słuchu.

photo-24286-mUwolnij swoje uszy i dodaj życia do swojej muzyki. Teraz nie musisz wybierać między muzyką a spędzaniem czasu w gronie przyjaciół. AirDrives to bezpieczeństwo i komfort, już nigdy więcej nie musisz zakładać niewygodnych słuchawek na głowę aby posłuchać ulubionej muzyki.

InAir Technology wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników słuchawek. Technologia zastosowana w słuchawkach AirDrives pozwala na przepływ fal dźwiękowych wprost do ucha, tym samym nie blokując kanału słuchowego. Umożliwia to jednoczesne słuchanie ulubionej muzyki oraz innych dźwięków dochodzących z zewnątrz.

Zasada działania AirDrives polega na tym, iż fale dźwiękowe, wychodzące ze słuchawek, odbijają się od małżowiny usznej i wpadają do przewodu słuchowego a dalej do ucha środkowego i wewnętrznego.

Technologia zastosowana w słuchawkach AirDrives świetnie sprawdza się w trakcie joggingu, jazdy na rowerze, wspinaczki oraz podczas uprawiania wielu innych form aktywności ruchowej.

Dane techniczne:
- Słuchawki stereo: otwarta konstrukcja wokół ucha
- Regulacja natężenia głosu na kablu
- Zakres częstotliwości 20-20,000 Hz
- SPL 98 dB (źródło) 80 dB (ucho wewnętrzne)
- Impedancja 16 Ω
- Długość przewodu 1,2 m
- Pozłacany Jack 3,5’’; kąt 70º
- Maksymalna moc wejściowa 15 mW
- Magnes neodymowy (NdFeB)
- Kompatybilne z: iPod, MP3, PC, odtwarzacz CD i DVD