fit.pl mobile logo

Solarium & Fitness (3/2007)

Zobacz, co ciekawego znajdziesz w nowym numerze kwartalnika Solarium & Fitness
W nowym numerze kwartalnika Solarium & Fitness można przeczytać m.in. o zbliżających się targach Solaria 2007, o tzw. normie europejskiej nałożonej na solaria, a także jak zwykle o tym, co nowego w branży solaryjnej i fitness.

Od redakcji:

Branża solaryjna w ostatnim czasie nie pozostaje w bezruchu. Na naszych oczach dokonuje się wiele zmian, które będą miały wpływ na jej kondycję i funkcjonowanie. Wiele osób w tej chwili zastanawia się, czy będzie to wydźwięk negatywny, czy raczej pozytywny, który nie tylko poprawi jakość usług, ale także pozwoli lepiej ocenić jej rozwój w najbliższych latach. Mowa tu oczywiście o Normie Europejskiej, która zaprząta uwagę wszystkich, którzy na co dzień z tą branżą się stykają. Opinie są różne, jednak większość twierdzi, że będą to korzystne w skutkach przeobrażenia. Zdrowsze, bardziej bezpieczne opalanie, to nie tylko wymóg nowej normy, to także tendencja, która już od dłuższego czasu w branży jest obserwowana.

W tym numerze także pokażemy sytuację, jaka ma miejsce w naszej społeczności, a dotyczy kwestii montażu kas fiskalnych, do czego zobligowane są już wszystkie studia solaryjne przynoszące dochód powyżej 40.000 PLN.

Na koniec pozostawiamy wszystkim miłośnikom opalania niezwykle radosną informację, gdyż oto na początku listopada odbędzie się kolejne solaryjne święto i to święto o globalnym znaczeniu. Czas na SOLARIA 2007,czyli nowości, atrakcje i wszystko co w branży najlepsze i najbardziej efektowne. Jak co dwa lata niemiecka Kolonia wita wszystkich związanych z tym biznesem. Na pewno będzie to czas na spektakularne nowości, będzie to również doskonała okazja, aby zapoznać się z wszystkimi urządzeniami dostępnymi na europejskim rynku i to wszystko w jednym miejscu, pod jednym dachem.

Spis treści:
 • aktualności

Bezpieczne regulacje prawne
Kasa fiskalna poprawi kondycję?
 • technika

Dobry wybór lamp do solarium
Elektronika w solarium
Jasno patrząc w przyszłość
Piekielnie dobra lampa
 • sonda

Kasy fiskalne i norma europejska
 • wywiad

Czas na zmiany
Wciąż pozytywnie zaskakiwać
Studio Figura, dochodowy biznes
Studio Vanilla Sky z filmowym zacięciem
 • premiera

Zabieg ze złotem
Piękna twarz w solarium
Precyzyjne modelowanie sylwetki
Rewolucja w odchudzaniu
 • marketing

Sytuacje konfliktowe… cz. 3
Sprawne zarządzanie kluczem do sukcesu
 • wydarzenie

Narodziny sukcesu
Kolonia na horyzoncie!
 • zdrowie

Minęło lato… 56
Jak zadbać o zdrowie rodziny?
Ćwicz krócej spalając więcej kalorii
Czy istnieje dieta odmładzająca?
 • prezentacje

Jaki jest Twój styl?
Bezpieczeństwo w normie
Hapro świętuje
Droga do sukcesu
Nie tylko solarium
O opalaniu wiemy wszystko
Kreator trendów
Sauny combi
 • relacje

Grand Prix z Soltronem
Oskar w męskim wydaniu
Piękne ciało, moje ciało
Ważny etap ispo
 • targi

Weekend dla urody!
Wszystko o basenach i wellness
 • kosmetyki solaryjne

Skutecznie osiągnąć doskonały brąz
Wyjątkowa oprawa wyjątkowych miejsc
Człowiek sam potrafi się sprzedać…
Coraz szersza paleta
Jesień opaleniznę niesie
 • aranżacje

Sufit – element kształtowania wnętrza cz. 1
 • kosmetyka

Peeling kontrolowany, czyli mikrodermabrazja
Coś dla dojrzałego mężczyzny
Rewolucja w kosmetyce
Kaszmirowy Oskar
 • nowości

Vibra w Comecie
 • wellness

Easy Line – zdrowie i dobre samopoczucie dla każdego
Maksymalne spalanie kalorii
Marokańskie SPA
Sopocka gwiazda
Dotyk SPA
 • quiz

Zachowanie diety – czy wiesz, jakich witamin i mikroelementów potrzebujesz?
 • relaks

Kojące brzmienie muzyki

www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

 • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
 • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl