Wakacje już wkrótce. Dlatego również panowie powinni przygotować się solidnie do sezonu i zaopatrzeć w odpowiedni strój na plażę. Firma Reebok ma propozycję dla mężczyzn, którzy cenią sobie i wygodę, i ekskluzywny design.
fit.pl
2006-05-30 00:00
Udostępnij
Stroje plażowe dla mężczyzn
rbk mWakacje już wkrótce. Dlatego również panowie powinni przygotować się solidnie do sezonu i zaopatrzeć w odpowiedni strój na plażę. Firma Reebok ma propozycję również dla mężczyzn, którzy cenią sobie jednocześnie wygodę i ekskluzywny design.

W tegorocznej ofercie dla mężczyzn firma Reebok umieściła szorty i bokserki z bawełny i poliestru, w najróżniejszych kolorach i we wszystkich możliwych rozmiarach. Szeroki wybór spodenek jest gwarancją, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Kąpielówki męskie dostępne są zarówno w mocno, mało jak i klasycznie zabudowanym kroju. Przód podszyty dodatkową warstwą materiału zapewnia komfort w trakcie noszenia. W pasie znajduje się gumka w tunelu oraz sznurek dla łatwiejszego dopasowania do sylwetki. Dla większej wygody bokserki i szorty  posiadają wewnętrzne siateczkowe slipy.

Ciekawy krój oraz doskonałe wykończenie daje poczucie komfortu podczas pływania, uprawiania sportów wodnych i plażowych.

Oprócz spodenek w ofercie znajdziemy plażowe klapki o bardzo modnym wzorze, zapewniające maksymalny komfort i wygodę.
 

rbk m1
rbk m2
rbk m4


 
  

 

www.fit.pl