Aktorka zmieniła swoją odżywianie, kiedy zaczęła przekwitać. W czasie menopauzy przestała stosować dietę wegetariańską i ograniczyła węglowodany
fit.pl
2010-08-16 00:00
Udostępnij
Susan Sarandon już je mięso!
ss tekstSusan przez prawie 30-lat była wegetarianką. Od jakiegoś czasu przestała eliminować mięso ze swojej diety. Chociaż już je jada, nie robi tego codziennie. Jeśli decyduje się na mięso, to wybiera drób. Do czerwonego mięsa jeszcze nie może się przekonać.
Zmiana sposobu odżywiania była związana z menopauzą aktorki. Kiedy była wegetarianką spożywała dużo węglowodanów. W trosce o smukła linię i prawidłową wagę, która mogła drastycznie wzrosnąć w okresie przekwitania, gwiazda   zaczęła unikać makaronów i białego pieczywa.

Obecna jej dieta bogata jest w warzywa, owoce, ryby i białe, chude mięso. Posiłki,k tóre przygotowuje są małokaloryczne, lekkostrawne z dużą dawką niezbędnych witamin i minerałów.

Mimo 60-tki na karku Susan Sarandon, zachwyca wyglądem i dobrą kondycją. Gwiazda może być duma ze swojej smukłej sylwetki. Aktorka od lat jest propagatorką zdrowego stylu życia. Już na studiach przestrzega tego co je i uprawiała rożne sporty. Opłacało się dbać o zdrowe menu, regularnie gimnastykować się, biegać i jeździć na  rowerze. Dzięki temu nie musi teraz, tak jak wiele  jej koleżanki po fachu, odmładzać i upiększać się u chirurgów plastycznych.

www.fit.pl