Taniec to Twój żywioł? Chcąc oddać jego wyjątkowy charakter, potrzebujesz wygodnego i oryginalnego stroju, który podkreśli Twój styl i wyeksponuje ruchy w czasie każdej lekcji. W trakcie poszukiwań stroju idealnego warto podpatrywać gwiazdy. One najlepiej wiedzą co w modzie jest obecnie aktualne i trendy
fit.pl
2013-07-10 00:00
Udostępnij
Tańcz i wyglądaj jak gwiazda
Taniec kochają wszyscy, ale nie każdy wie, jak wybrać strój, by lekcja tańca z żywiołowym instruktorem była przyjemnym, nie krępującym ruchów wysiłkiem. O tym, jak przygotować się na zajęcia wiedzą najlepiej tancerze, a także gwiazdy dużego ekranu, które potrzebują aktywności, by efektywnie przygotować się do roli.

Inspirując się stylem ubierania znanych osób, przygotowaliśmy propozycje tanecznych stylizacji, które pokochały między innymi aktorka, Anna Mucha i tancerka, Ula "Afro" Fryc.

Sprawdziliśmy, jakie obuwie i stroje wybierają, by podczas treningu w klubie fitness i na sali tanecznej wyglądać zjawiskowo,modnie a przede wszystkim wygodnie tańczyć w rytm ulubionej muzyki.

colage reebok ula

Ula - energia i siła

Ula Fryc, instruktorka i ambasadorka stylu Dancehall  to dziewczyna pełna niespożytej energii, na sali zmienia się w prawdziwy żywioł i wulkan tanecznej energii, która udziela się wszystkim tańczącym. Swój potencjał i umiejętności Ula podkreśla wygodnym strojem w soczystych i mocnych kolorach. Podstawą jej treningowego looku są buty z najnowszej kolekcji Reebok Dance Urlead – niski but, zaprojektowany z zachowaniem miejskiego szyku i z myślą o jeszcze większym zakresie ruchów. W tym modelu, tak jak Ula poczujesz się tak dobrze, że zapomnisz o wszystkich ograniczeniach na parkiecie. Dance Urlead zawiera: oddychającą siateczkę, technologię 3D FuseFrame i wierzch buta wykonany z syntetycznych materiałów, technologię 3D UltraLite, strefę kontroli skrętów i obrotów, poziome i pionowe rozcięcia w podeszwie zewnętrznej oraz umieszczoną w przedniej części buta strefę ForeFoot Grip zapewniającą lepszą przyczepność. Prócz wygodnego obuwia tanecznego Ula wybrała Strappy Long Bra – przyciągającą wzrok, dopasowana koszulka z paskami na plecach, która zapewnia swobodę ruchów podczas tańca oraz spodnie z tej samej kolekcji Reebok Dance, zapeniwajace wygodę i swobodne ruchy podcxas wykonywania każdego kroku.

colage reebok ania

Ania – delikatność i frywolny look

Ania – aktorka filmowa i serialowa, na co dzień zapracowana sexy mama i wielbicielka aktywnego trybu życia, bez tańca i fitnessu nie wyobraża sobie życia. Te dwa żywioły łączy, poprzez dobieranie ciekawych, lekkich zestawów nowej kolekcji Reebok Dance. Ania wybrała Dance Short Bra – odważną lecz niezwykle subtelną wersją klasycznego modelu krótkiego biustonosza sportowego z ramiączkami ułożonymi niczym naszyjnik oraz przyciągającymi wzrok tasiemkami oplatającymi tors w trakcie ćwiczeń.

Spodnie Dance Woven Cargo – świeża, stylowa interpretacja jednego z niezbędnych elementów garderoby każdej entuzjastki tańca. Do tego dobrała Dance Urlead Mid – stylowy i modny but zainspirowany kultowym modelem Reebok Heritage Freestyle, do którego dodano technologię zapewniającą większy komfort, kontrolę ruchów i równowagę w czasie tańca. Zastosowanie żywych kolorów odzwierciedla energię oraz pasję, jaką daje taniec. Średnia wysokość buta zapewnia równowagę i wsparcie podczas ćwiczeń. Lekkość i bezszwową konstrukcję zawdzięczamy połączeniu technologii 3D FuseFrame z syntetycznymi materiałami, z jakich wykonany jest wierzch buta. Technologia 3D UltraLite zapewnia lekką amortyzację. Uzupełnieniem stroju ani jest także bezrękawnik Dance Hoodie, który zapewnia przyjemne odprężenie i chroni ciało przez wyziębienie tuż po wyczerpującym treningu.

www.moda.fit.pl