Trendy w modzie właściwie nigdy nie gasną. Z chwilą, gdy jedne przestają być akurat na czasie, inne nagle odzyskują swój dawny blask i wracają w nowej, świeższej odsłonie. Moda sportowa także zna wielkie powroty. Sprawdźcie, co jest i będzie niebawem trendy
fit.pl
2012-08-22 00:00
Udostępnij
Trendy ze sportowych wybiegów
Zabawa wzorami, fakturą, kolorem – tak właśnie projektanci mody sportowej widzą końcówkę lata i początek jesieni. Co więcej wiele z nowych pomysłów będzie aktualnych także jesienią  i zimą, gdzie wszelkie aktywności, a zwłaszcza zajęcia fitness będą odbywały się głównie w klubach.

Co tym razem powinniśmy mieć na sobie by być na topie?

Luźne koszulki inspirowane modą amerykańskich baseballistów

Koszulki na ramiączka za duże przynajmniej o rozmiar, a zwłaszcza bluzy z wielkimi numerami są jak najbardziej trendy. Ten styl ubrań sportowych zaczerpnięty został wprost z boisk amerykańskiego footballu i najwyraźniej znów chce zdominować sportową stylistykę odzieży.

stroj fitnessstroj fitness1

Mocne, kontrastowe kolory

Miętowa zieleń, róż i fiolet nagle zaczęły lubić swoje towarzystwo, a gdy do tego dodamy odrobinę brzoskwiniowej czerwieni, zyskamy tercet idealny - mile widziany zwłaszcza u kobiet podczas zajęć fitness i na sali gimnastycznej.

sport moda

Sportowe body – wielki come back

Pamiętacie teledysk Ericka Prydz "Call on me"? Seksowne body w stylu lat 80' znów zawojują na parkietach i salach treningowych. Nawet jeśli wybierzesz grzeczniejszą wersję body, zakładając na nie np. legginsy lub spodenki w mocnym kolorze i ciekawym kroju, masz szansę naprawdę wyróżnić się z tłumu ćwiczących.

Skórzane i metaliczne dodatki

Skórzane aplikacje, przeszycia, złota torba sportowa – tego typu dodatki do stroju sportowego być może nie kojarzą się wam z siłownią i salą do fitness, tymczasem mogą być naprawdę wygodnym i  ciekawym uzupełnieniem np. klasycznego biało-czerwonego stroju.

m.k

www.fit.pl