Pareo czyli wyjątkowy krój chusty w połączeniu z ramiączkami pozwala w bardzo łatwy sposób stworzyć elegancki strój plażowy. W tym sezonie bez pareo ani rusz!
fit.pl
2013-05-05 00:00
Udostępnij
Wielofunkcyjne pareo na plażę
Wiele kobiet w okresie wakacyjnym przeżywa dylemat dotyczący najlepszego stroju na plażę. Z jednej strony ubranie musi stosownie zakrywać ciało w drodze na plażę, z drugiej – dać się łatwo zakładać i zdejmować, aby móc szybko przebrać się w kostium plażowy.

paero lupo1paero lupo

Rozwiązaniem jest bardzo proste w użyciu pareo wielofunkcyjne. Dzięki zastosowanym regulowanym ramiączkom wystarczą dwa ruchy, aby chustę przemienić w efektowną sukienkę a uniwersalny krój umożliwia stworzenie kilku odmiennych stylizacji – sukienek, spódnic czy opasek na biodra.

Poczuj się jak nimfa!

Pareo powinno wychodzić na przeciw różnorodnym potrzebom kobiet. Warto zatem zwrócić uwagę na krój i materiał. Jeśli jest wykonane z delikatnego tiulu, będzie ładnie układać się na sylwetce w subtelny sposób podkreślając również jej kształty. Lekki tiul sprawia, że sukienka łatwo schnie, a po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca w torbie.

Misja - komfort!

Pareo nie może ograniczać ruchów i krępować. Ta subtelna chusta ma być przecież romantyczną zasłoną, która nie tylko subtelnie osłoni ciało na plaży, ale także rozbudzi zmysły ukochanego tuż po plażowaniu.

fot.: Lupoline/mat. pras.

www.fit.pl