fit.pl mobile logo

Za co kochamy taneczne show?

Tysiące fanów z wypiekami na twarzy kolejny raz zasiada przez telewizorem, by obejrzeć swoich faworytów. Jak to się dzieje, że 12 edycja "Tańca z Gwiazdami " oraz kolejna programu "You Can Dance" wciąż nas wzrusza, przyciąga i wyzwala emocje?  
tanieczgwiazdamiTysiące nagrań, zdjęć, mozolne treningi, nienaganne fryzury i magia tańca..., tak wygląda rzeczywistość popularnych, tanecznych show, które zdobyły serca tysięcy Polaków i wciąż przyciągają przed telewizory.

Sukces w gwiazdorskiej obsadzie

W 12 edycjach „Tańca z gwiazdami” zatańczyło dla nas dziesiątki aktorów, sportowców, dziennikarzy, polityków, celebrytów, którzy wzbudzali nasze sympatie i antypatie, na parkiecie przeradzali się w prawdziwych tancerzy, czarowali dźwiękiem, przechodzili metamorfozy, tracili kilogramy, i zakochiwali się. Największą niespodzianką stał się związek aktorki Kasi Cichopek i tancerza Marcina Hakiela.

Dziś dumni rodzicie wychowują swojego potomka i prowadzą szkołę tańca. Także wśród prowadzących zakwitła miłość. Piotr Gąssowski związał się z tancerką Anną Głogowską, która nadal tańczy w kolejnych odsłonach programu.

W programie zatańczyli między innymi: Katarzyna Figura, Krzysztof Tyniec, Katarzyna Grochola, Andrzej Gołota, Przemysław Saleta, Anna Korcz, Oliwier Janiak, Sylwia Gruchała, Dorota Gardias, Robert Korzeniowski, Monika Pyrek, Dorota Zawadzka, Edyta Górniak i wiele innych gwiazd show-biznesu.

[-------]

taniec zgwiazdami3aUlubieńcy szklanego ekranu


Sekret programu to nie tylko oprawa muzyczna i Gwiazdy. Przede wszystkim - prowadzący od początku programu są nimi Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, którzy żartem i wdziękiem wspierali na duchu wszystkie pary, a w roli oceniających jury - niezmiennie w składzie Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki oraz Piotr Galiński, którzy humorem i ostrymi uwagami dopingowali uczestników do coraz lepszej formy tanecznej.

Program uświetniły także Polskie i zagraniczne gwiazdy, które ubarwiały program śpiewem, muzyką i tanecznym show.

Na naszych oczach także młodzi tancerze i tancerki, przeistaczali się w prawdziwych mężczyzn i seksowne kobiety, zdobywając serca wielu fanek i fanów. To tu popularność zdobyli: Stefano Terrazzino, Rafał Maserak, Edyta Herbuś, Jan Kliment, czy Ewa Szabatin.

Program nie tylko przed telewizorami mobilizował. Wielu widzów pokochało taniec i zapragnęło tańczyć, jak ich idole, szukając dla siebie zajęć w lokalnych szkołach tańca.

ycd2(1)You Can Dance

Jeśli myślisz, że umiesz tańczyć – pokaż to w programie You Can Dance – taka jest właśnie idea tego programu, który wzorowany na amerykańskim: “So You Think You Can Dance” stawia na młodych, odważnych pasjonatów tańca, którzy chcą zaistnieć w branży tanecznej i związać swoją przyszłość z tańcem.

Show gromadzi przed telewizorami miliony widzów i nadal wywołuje niezapomniane emocje. Uczestnicy pod okiem fachowego jury, choreografów i trenerów stają się profesjonalnymi tancerzami, którzy rywalizują o główną nagrodę, sympatię telewidzów oraz jurorów.

W finale spotykają się tylko najlepsi i to oni walczą o główną nagrodę: wyjazd na warsztaty do prestiżowej szkoły Broadwayowskiej. Stawka jest wysoka, więc jest o co walczyć. Efekt? Tysiące młodych, spragnionych sławy ludzi na castingach, emocje - łzy, radość i prawdziwy taneczny popis tego można się spodziewać po kolejnych odsłonach programu.

www.taniec.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl