fit.pl mobile logo

Zmień swój stary materac na nowoczesny materac Hilding Anders i zapomnij o problemach z zasypianiem

Łóżko to miejsce naszego wypoczynku, na który poświęcamy blisko 1/3 czasu swojego życia. Dobrze zaplanowana sypialnia poza odpowiednią atmosferą, powinna zapewniać wysoki komfort przez wszystkie lata użytkowania. Materac, choć często wybierany na wyczucie, jest kluczowym elementem nowoczesnego wyposażenia. W trosce o swoje zdrowie oraz łatwość zasypiania, warto rozważyć materace Hilding Anders. Sprawdź, co mają do zaoferowania innowacyjne produkty szwedzkiego lidera branży.

Innowacyjne materace od skandynawskiego producenta chętnie wybierane przez Polaków

Wysokiej jakości materac jest gwarancją udanego poranka - takiego zdania od kilku dekad są projektanci i eksperci odpowiedzialni za rozwój szwedzkiej grupy Hilding Anders. W ofercie lidera branży znajdują się rozbudowane technologicznie materace, które zasłynęły już w blisko 60 krajach.

Globalnie przedsiębiorstwo swoje początki miało w roku 1939, kiedy to podjęto decyzję o stworzeniu pierwszej marki zależnej Hilding. Ta skupia się na oferowaniu najwyższej jakości materacy piankowych i sprężynowych sygnowanych hasłem "Wyspani mogą więcej". Połączenie wysokiej jakości przy zachowaniu ceny dostosowanej do kieszeni gotowej na zakupy ze średniego segmentu cenowego, sprawia, że są wielbione przez dominującą część polskiego społeczeństwa.

Od roku 2001 asortyment stale trafia do Polskich sklepów, dzięki czemu zakupu dokonamy w sieciowych salonach meblowych takich jak Agata Meble i IKEA. Wysoka jakość materacy kryje się też pod innymi nazwami. Nowoczesne wyroby grupy Hilding Anders oferuje marka Sleepmed, której jakość potwierdzają udokumentowane testy, analizy oraz liczne certyfikaty. Dystrybutor chce zapewnić wszechstronność - każdy klient, niezależnie od statusu materialnego, znajdzie coś dla siebie.

dobierz-materac-hilding-anders-do-osobistych-potrzeb

Dobierz materac Hilding Anders do osobistych potrzeb

Pobudka z uśmiechem na ustach zmienia nasze nastawienie do całego dnia. Te kilka decydujących chwil zapewnimy sobie wybierając rozwiązania branżowego lidera branży materacy. Produkty dystrybuowane przez Hilding Anders są dostosowane do osobistych potrzeb i upodobań. Niezależnie od tego czy poszukujesz materaca dla dziecka, osoby dojrzewającej, czy dorosłego, możesz liczyć na szeroki wybór wyprofilowanych rozwiązań dostosowanych do wymiarów i wagi ciała.

Pamiętaj, że w kwestii ciężaru użytkownika kluczowa jest twardość oznaczana przez symbol H1, H2, H3 lub H4. W trakcie zakupów rozejrzyj się za jedną z marek zależnych od czołowego producenta: Curem By Hilding, Sleepmed, Jansen lub Hilding. W ten sposób zyskasz więcej możliwości personalizacji produktu do swoich potrzeb.

Jeśli zastanawiasz się nad produktem z segmentu premium, nie czekaj i sprawdź materac Hilding Electro dostosowujący się do anatomii człowieka. Produkt ten zapewni Ci łatwość utrzymania przez pokrowiec na zamek rozdzielczy, wygodny uchwyt oraz możliwość prania w 40 stopniach. Jest on rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl, czego zasługą jest obecność aż 4 pianek: fusion, wysokoelastycznej, termoelastycznej oraz domieszki lateksu. Zamówienie zrealizujesz w wygodny sposób online w jednym z kilkunastu sklepów partnerskich.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW, jak i również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl