Jak schudnąć 40 kilogramów? Zapytajcie Kirstie Alley. Pozbyła się już ponad 30 kilogramów nadwagi i nie zamierza na tym poprzestać.
fit.pl
2006-09-19 00:00
Udostępnij
Zobaczcie jak schudłam!
kalley po

Kirstie przed kuracją...

... i po

 

Popularna 55-letnia aktorka znana m.in. z komediowej serii „I kto to mówi” jeszcze całkiem niedawno ważyła blisko 100 kilogramów! Dzięki diecie i treningom w ciągu dwóch lat udało jej się pozbyć już ponad 30 nadliczbowych kilogramów. Obecnie waży około 66, a usilnie dąży do tego, by waga pokazywała tylko 61 kilogramów. Ma doskonałą motywację, bo w listopadzie zamierza wystąpić w popularnym, amerykańskim talk-show „Oprah Winfrey Show” i przy tej okazji pokazać się wszystkim w bardzo skąpym bikini, tak by wszyscy mogli podziwiać efekty jej walki z nadwagą.

- Chciałabym wyglądać najlepiej, jak potrafię, co oznacza, że muszę nieustannie nad sobą pracować – mówi Kirstie.

Swoją obecną wagę aktorka zawdzięcza ciężkiej pracy nad sobą. Kluczem do sukcesu była dieta Jenny Craig i treningi tańca z instruktorami hollywoodzkiego studia Rich & Fly, którzy są choreografami takich gwiazd, jak Madonna czy Usher.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się schudnąć - mówi Kirstie. - Faceci od tańca są po prostu niesamowici. To oni przygotowują choreografię dla J.Lo i Ushera. Pokochałam taniec. Tańcząc czuję się, jakbym nieustannie coś świętowała.

Coż... Jest co świętować. Gratulujemy i czekamy na występ w bikini.

www.fit.pl


Jak schudnąć 40 kilogramów? Zapytajcie Kirstie Alley. Pozbyła się już ponad 30 kilogramów nadwagi i nie zamierza na tym poprzestać. Zamierza dojść do czterdziestu i pokazać się... w bikini.