Technogym Artis Run – bieżnia nowej technologii

Artis to nowa linia Technogym premium. Są to najwyższej jakości produkty z kilkoma innowacyjnymi rozwiązaniami. Spośród nich wyróżnia się bieżnia, która swoją premierę miała kilka dni temu podczas Targów FIBO 2013 
fit.pl
2013-04-17 00:00
Udostępnij
Technogym Artis Run – bieżnia nowej technologii

– Pierwsze rozwiązanie to zainstalowany autorski ekosystem, polegający na tym, że każdy użytkownik czy to bieżni czy rowerka przekazuje urządzeniu swoją energię, która jest potem przetważana. Dzięki niej można uruchomić ładowanie telefonu komórkowego na tym urządzeniu, oglądać telewizję, a nawet łączyć się z internetem. W skrócie można powiedzieć, że człowiek sam napędza urządzenie – mówi Dominik Śliwowski, general menager ITP S.A. – nowego dystrybutora Technogym na Polskę.

Cechą charakterystyczną nowej bieżni jest także energooszczędność. Urządzenie zużywa około 30% mniej energii niż inne bieżnie Technogym oraz podobnej klasy modele konkurencyjnych firm. Pozbawiony szczotek silnik zapewnia płynniejszą rotację i chroni pas przed wytracaniem prędkości w momencie gdy stopa dotyka jego powierzchni.

Cała linia Technogym Artis łączy się bezprzewodowo z internetem, posiada też technologię NFC pozwalającą na synchronizację z urządzeniami z Androidem lub systemem Windows 8. Dzięki temu korzystając z wyświetlacza sprzętu do ćwiczeń możemy sterować naszym urządzeniem, słuchać umieszczonej na nim muzyki i oglądać filmy. Posiadacze iPadów mogą wykorzystać specjalne wejście dokujące. Swoje postępy treningowe można też przekazywać do chmury dzięki programowi myWellness.

www.fit.pl