MyRun – bieżnia, która dopasuje się do ćwiczącego

MyRun to nowa bieżnia domowa stworzona przez Technogym, która dopasowuje się do osoby trenującej. Jest to pierwsza bieżnia, która „uczy” prawidłowej techniki biegu oraz chodu, a także sama proponuje odpowiednią muzykę w zależności od intensywności treningu. Została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić każdemu użytkownikowi kompleksowy trening biegowy.  
fit.pl
2015-06-05 00:00
Udostępnij
MyRun – bieżnia, która dopasuje się do ćwiczącego
GOTOWA DO UŻYTKU W 5 MINUT

Bieżnia MyRun jest dostarczana do klienta w pudełku do samodzielnego montażu. Jej złożenie jest bardzo proste, dlatego pierwszy trening możemy rozpocząć już w 5 minut po jej otrzymaniu. W zestawie znajduje się bieżnia, instrukcja, klucze do montażu i gwarancja.

NOWY WYMIAR BIEGANIA

Zespół lekarzy i naukowców pracujących podczas tworzenia MyRun, opracował RUNNING RATE – wskaźnik mierzący Twoje rezultaty i kontrolujący jakość biegu. Jego wartość wzrasta, gdy biegniesz szybciej, jednocześnie utrzymując idealną częstotliwość kroków, poprawiając wydajność i redukując ryzyko odniesienia kontuzji.

- Podczas prac nad My Run, Technogym wsłuchiwał się w głosy biegaczy, amatorów oraz zawodowców, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami, co pozwoliło udoskonalić bieżnię. Do tworzenia My Run zaangażował się m.in. Uczestnik Igrzysk Olimpijskich z Aten 2004 Timothy Benjamin, którego filmy instruktażowe z gotowymi treningami są dostępne w aplikacji My Run – komentuje Dominik Śliwowski, General Manager marki Technogym w Polsce. 

MAKSIMUM PRZESTRZENI

MyRun oferuje jakość biegu taką, jak na profesjonalnej bieżni, jednocześnie zajmując bardzo niewiele miejsca. Poczuj swobodę ruchu dzięki największej powierzchni biegowej wśród bieżni domowych.


BIEGAJ W TEMPIE MUZYKI

Wybierz swoją ulubioną playlistę i rozpocznij bieg – MyRun sam dobierze najlepszy utwór w zależności od tempa biegu. Jeśli lubisz biegać z muzyką, w końcu to jej rytm dopasuje się do Ciebie.

My Run dopasowuje muzykę dzięki aplikacji Running Music. Jedyne czego potrzebujemy, to nasza ulubiona muzyka na tablecie. Inteligentny system dobiera do rytmu biegu piosenkę, która ma najbardziej zbliżone tempo. Muzyka zmienia się w raz ze zmianą tempa biegu. Rytm biegu jest obliczany na podstawie kadencji, czyli liczby kroków w ciągu minuty” – tłumaczy Śliwowski.KORZYSTAJ Z MULTIMEDIÓW

Wystarczy zamontować swój tablet na specjalnym uchwycie, aby podczas treningu korzystać z ulubionych multimediów: gier, serwisów społecznościowych, muzyki i filmów video. Obecnie urządzenie obsługuje tablety z systemem iOS, jednak już do końca czerwca będą to również urządzenia z systemem Android. Dzięki MyRun, trening cardio już nigdy nie będzie nudny!

DOPASUJ PROGRAM NIEZALEŻNIE OD CELU

Niezależnie od tego, jaki stawiasz sobie cel, MyRun oferuje odpowiedni program treningowy. Możesz planować aktywność zgodnie ze swoimi potrzebami i celami, dzięki programom:
  • Improve Your Run – program, który pomaga szlifować technikę biegową.
  • Maximise Your Training – program interwałowy, ma na celu zwiększenie prędkości i wydolności w najbardziej efektywny sposób.
  • Create Your Ideal Training Programme – program dopasowany do indywidualnych potrzeb i cech użytkownika.
  • Constant Pulse Rate – autorski, opatentowany program marki Technogym, utrzymuje tętno na optymalnym poziomie. 

www.fit.pl