fit.pl mobile logo

Jubileuszowa Konwencja FitStyle i Maraton Zumby w Radomiu

Już w najbliższy weekend - 24-25 stycznia 2015 roku Radom po raz kolejny stanie się polską stolicą fitnessu. Na wszystkich miłośników na wszystkich miłośników fitness i tańca czeka wielkie święto – Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2015. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, gdyż jest to jubileuszowa odsłona imprezy
Już dziś zapiszcie sobie daty 24-25 stycznia 2015 w kalendarzu, by w styczniowy weekend bawić się wspólnie z międzynarodowymi prezenterami fitness, którzy po raz kolejny entuzjastycznie odpowiedzieli na zaproszenie FitStyle. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter wystąpią: Per Markussen Szwecja, Salvatore Panebianco Włochy, Claudio Paganelli Włochy, Abby Aouragh. Na scenie wystąpią również znakomici prezenterzy z polskich szkół fitness. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2015 na scenie pojawią się prezenterzy z polskich szkół: Reebok University Poland, Creative Professional Fitness, Elite Poland Fitness School - International Fitness Center, Apus Academy, Bokwa, Djembel i Zumba.

KUP BILET NA KONWNECJĘ

Organizatorzy przygotowali dla uczestników bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano bogactwo lekcji choreograficznych, zarówno zajęcia dance, jak i na stepie. Amatorzy lekcji wzmacniających również znajdą coś dla siebie. 

W konwencji FitStyle Winter udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Winter jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch, stawia na zdrowy styl życia i chce być po prostu FIT.

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Winter był prawdziwym świętem fitness i tańca.

24 stycznia 2014 miłośnicy zumby będą mogli szaleć na Winter Maratonie Zumby. Podczas maratonu wystąpi czołówka instruktorów zumby. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w maratonie zumby!

KUP BILET NA MARATON ZUMBY

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle WINTER Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na bliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Dwa dni, trzy sale, rewelacyjny program, atrakcje, nowości i niespodzianki – to główne powody do tego, by weekend 24-25 stycznia spędzić w Radomiu. 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zapowiada się najbardziej gorąca impreza fitness tej zimy. Z nami ferie zimowe trwają znacznie dłużej

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca, by z eventu wrócić do pracy w klubie z głowami pełnymi nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, aby FitStyle Winter 2015 był prawdziwym świętem fitness i tańca!

Cennik:

Wejściówka dwudniowa – 200 zł (od 1 stycznia do 23 stycznia)

Wejściówka jednodniowa (sobota lub niedziela do wyboru) – 100 zł

Maraton Zumba

2,5 godziny świetnej zabawy – 25 zł (do 23 stycznia)

www.fit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl