Jubileuszowa Konwencja FitStyle i Maraton Zumby w Radomiu

Już w najbliższy weekend - 24-25 stycznia 2015 roku Radom po raz kolejny stanie się polską stolicą fitnessu. Na wszystkich miłośników na wszystkich miłośników fitness i tańca czeka wielkie święto – Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2015. Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek, gdyż jest to jubileuszowa odsłona imprezy
fit.pl
2015-01-19 00:00
Udostępnij
Już dziś zapiszcie sobie daty 24-25 stycznia 2015 w kalendarzu, by w styczniowy weekend bawić się wspólnie z międzynarodowymi prezenterami fitness, którzy po raz kolejny entuzjastycznie odpowiedzieli na zaproszenie FitStyle. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter wystąpią: Per Markussen Szwecja, Salvatore Panebianco Włochy, Claudio Paganelli Włochy, Abby Aouragh. Na scenie wystąpią również znakomici prezenterzy z polskich szkół fitness. Podczas Międzynarodowej Konwencji FitStyle Winter 2015 na scenie pojawią się prezenterzy z polskich szkół: Reebok University Poland, Creative Professional Fitness, Elite Poland Fitness School - International Fitness Center, Apus Academy, Bokwa, Djembel i Zumba.

KUP BILET NA KONWNECJĘ

Organizatorzy przygotowali dla uczestników bogaty program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W programie przewidziano bogactwo lekcji choreograficznych, zarówno zajęcia dance, jak i na stepie. Amatorzy lekcji wzmacniających również znajdą coś dla siebie. 

W konwencji FitStyle Winter udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Winter jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch, stawia na zdrowy styl życia i chce być po prostu FIT.

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter to niepowtarzalne miejsce, w którym uczestnicy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, wymienić doświadczenia. To również doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness i tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Winter był prawdziwym świętem fitness i tańca.

24 stycznia 2014 miłośnicy zumby będą mogli szaleć na Winter Maratonie Zumby. Podczas maratonu wystąpi czołówka instruktorów zumby. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w maratonie zumby!

KUP BILET NA MARATON ZUMBY

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle WINTER Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas którego wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na bliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

Dwa dni, trzy sale, rewelacyjny program, atrakcje, nowości i niespodzianki – to główne powody do tego, by weekend 24-25 stycznia spędzić w Radomiu. 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zapowiada się najbardziej gorąca impreza fitness tej zimy. Z nami ferie zimowe trwają znacznie dłużej

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca, by z eventu wrócić do pracy w klubie z głowami pełnymi nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, aby FitStyle Winter 2015 był prawdziwym świętem fitness i tańca!

Cennik:

Wejściówka dwudniowa – 200 zł (od 1 stycznia do 23 stycznia)

Wejściówka jednodniowa (sobota lub niedziela do wyboru) – 100 zł

Maraton Zumba

2,5 godziny świetnej zabawy – 25 zł (do 23 stycznia)

www.fit.pl