Sekcja Fitness AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz trzeci organizuje konwencję fitness. Kierowana jest ona nie tylko dla studentów, ale również dla wszystkich miłośników fitnessu, którzy lubią aktywny wypoczynek i mają ochotę poruszać się w majowy weekend. Konwencja odbędzie się w sobotę 15 maja, w hali sportowej OSiR Praga Południe przy ul. Siennickiej 40. Patronat nad wydarzeniem objął portal FIT.pl
fit.pl
2010-05-04 00:00
Udostępnij
Konwencja Fitness Health University 3
Uczestnicy konwencji w godzinach od 11 do 17 będą mogli spróbować rożnych form fitnessu: dance aerobic, step, shape, pilates, body ball, joga i streaching. Zajęcia będą odbywać się na trzech salach, a poprowadzą je profesjonalni instruktorzy. Ponadto przewidziane są indywiudualne porady dietetyczne, nauka masażu, pokazy Jazz Dance, Tańca Brzucha, TaiChi i oczywiście świetna zabawa z nagrodami.

Sekcja Fitness AZS Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego skupia  przeszło 150 studentek różnych kierunków medycznych. Dziewczyny spotykają się pięć razy w tygodniu, aby wspólnie rozwijać swoją pasję, jaką jest fitness.

Propagują ruch i zdrowy styl życia na co dzień, a raz w  roku organizują konwencję, podczas której szerzą wiedzę na temat  zdrowia, sportu, racjonalnego treningu, a także sposobów prawidłowego  odżywiania się. Impreza ta cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród  studentów. Ze względu na jej ogólnodostępność zainteresowanie wydarzeniem wciąż wzrasta.

Informacje i zapisy: sekcja.fitness.wum@o2.pl lub tel. 504762507.

Serdecznie zapraszamy!www.fit.pl