Podczas targów FIBO mogliśmy zaobserwować wiele maszyn, przeznaczonych do treningu funkcjonalnego. Jedną z nich była maszyna SYNRGY360, zaprezentowana przez Life Fitness  
fit.pl
2012-04-25 00:00
Udostępnij
Synrgy360 – maszyna do treningu funkcjonalnego
To nowy produkt, przeznaczony do treningu indywidualnego. Łączy w sobie wiele niezbędnych elementów, które pozwalają na dynamiczny trening całego ciała. Synrgy 360 to rewelacyjna maszyna, która wspiera pracę trenerów personalnych, pozwalając na trening wszystkich grup mięśniowych, zwłaszcza tych niezbędnych do codziennego funkcjonowania.

- Synrgy360 pozwala przemienić trening w zabawę, dodatkowo dając nieograniczone możliwości ćwiczeń. Tak naprawdę nie musisz się obawiać, że trenując codziennie wyczerpią Ci się pomysły na trening. Nasza maszyna pozwala stworzyć plan treningu indywidualnego, dostosowanego do potrzeb i preferencji użytkownika – powiedział nam podczas targów FIBO przedstawiciel firmy Life Fitness – Maszyna powstała przy współpracy z trenerami personalnymi, którzy od lat pracują w klubach fitness na całym świecie.

Syngry360 to nie tylko maszyna, ale również specjalna podłoga, akcesoria do ćwiczeń (piłki, szarfy, gumy itp.) oraz materiały szkoleniowe.

Syngry360 to trening siłowy, kondycyjny, wyszczuplający, trening równowagi w jednym. Maszyna pozwala również na trening 16 osób jednocześnie! To doskonałe rozwiązanie nie tylko dla trenerów pracujących indywidualnie z klientem, ale również dla treningu personalnego w małych grupkach.

Syngry360 daje możliwość wyboru czterech skonfigurowanych przestrzeni treningowych, w których znajduje się między innymi małpi gaj czy liny TRX.

Ważnym elementem jest również podłoga, zawierająca oznaczenia, ułatwiające pracę nie tylko trenerom personalnym, ale również klientom, którzy mogą podczas treningu zobaczyć efekty.

www.fit.pl