fit.pl mobile logo


Trening cardio a odchudzanie

Ludzie, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy decydują się na dietę, która oczywiście ma bardzo duże znaczenie. A jak to jest z ćwiczeniami? Które są najlepsze?
Nie jest tajemnicą, że chcąc stracić zbędne kilogramy, należy spalać więcej kalorii niż konsumować. Zbyt wiele osób ma nadzieję, że zastosowanie diety pomoże im w zgubieniu nadprogramowych kilogramów. Wiele osób też liczy na diety-cud zapominając, że bardzo ważne w procesie odchudzania są ćwiczenia.

Wielu ekspertów uważa, że jeśli naprawdę chcesz schudnąć, musisz do diety dorzucić 45 minutowy trening cardio , który może trwać nawet do godziny. Trenować powinieneś od 4 do 5 razy w tygodniu.

Powinieneś wybrać odpowiedni dla Ciebie plan ćwiczeń. Jaki rodzaj ruchu i ćwiczeń wybierzesz ma ogromne znaczenie dla twojego organizmu. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybranie ćwiczeń cardio, które dają ogromne korzyści dla twojego serca, a przy tym obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie krwi, a także zmniejszają stres.
Sylwetkę i zarazem wydolność twojego organizmu poprawi trening cardio. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń tlenowych pomoże ci pozbyć się zbędnych kilogramów.

Jeżeli chcesz wziąć się porządnie za walkę z nadwagą musisz skorzystać z profesjonalnego sprzętu. Siedząc w domu i wykonując skłony nie dojdziesz do perfekcji. Tylko odpowiedni trening na maszynach przeznaczonych do spalania kalorii pomogą ci pozbyć się wałeczków tłuszczu i wzmocnić mięśnie. Treningi na rowerku stacjonarnym, bieżni, stepperach i wiosłach pomogą w dość efektywny sposób zadbać o twoją sylwetkę.

Najlepsze formy spalania zbędnych kalorii to: indoor cylcling (450 kalorii), pływanie (380 kalorii), urządzenie eliptyczne (265 kalorii), kickboxing i dance aerobik (345 kalorii).

Połączenie treningu cardio i zdrowe odżywianie to niezbędne elementy dla osiągnięcia szczupłej sylwetki. Wprowadzenie systematycznego treningu cardio w tygodniowy plan naszych zajęć, sprawi iż będziemy cieszyć się zdrowiem i kształtną sylwetką przez lata (jest formą aktywności fizycznej, przeznaczoną dla wszystkich ludzi bez względu na płeć, poziom wydolności fizycznej czy wiek), ponadto sport ten jest niezwykle skuteczny w walce z chorobami cywilizacyjnymi, m.in.: miażdżycą, nadciśnieniem, otyłością i cukrzyca typu II.

www.fit.pl
 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl