MMA Power to ośmiotygodniowy program fitness stworzony przez Mariusza Mrozka wspólnie z Państwową Akademia Sportu i Medycyny w USA. Stawia on wyzwanie najlepszym instruktorom fitness i pozwala na szybką poprawę wydolności fizycznej każdego uczestnika zajęć.
fit.pl
2015-03-04 00:00
Udostępnij
MMA Power - nowy program cardio
- MMA POWER pozwala na osiągniecie maksymalnej możliwej wydolności kardiowaskularnej w najkrótszym możliwym czasie. Stymulowane są wszystkie grupy mięśni. Średnia spalania to około 600 do 1000 kalorii. Każde 45 minut treningu wzmacnia organizm na dwóch płaszczyznach: szybkość i przyspieszenie. Taki trening to też zwiększona wytrzymałość na zmęczenie organizmu, siła i moc – tłumaczy twórca.

Program popycha trenującego do nowych wyzwań wydolnościowych i powoduje większe spalanie kalorii, szybsze rezultaty sportowe oraz poprawiony metabolizm.

MMA POWER, to sesja treningowa, która nie potrzebuje żadnego dodatkowego wyposażenia. Wszystko opiera się na pracy samego organizmu i przygotowanej specjalnie muzyce.

Zajęcia trwają od 30 do 50 minut w zależności od potrzeb ćwiczących. Trening bierze również pod uwagę potrzebę zmodyfikowania ćwiczeń dla osób o rożnych poziomach koordynacyjnych, zdolnościach ruchowych oraz psycho-fizycznych. Każde z nich umożliwia modyfikacje ruchu i dostosowanie go do potrzeb indywidualnych tak, aby efekt wydolnościowy był wyzwaniem dla każdego uczestnika zajęć.

Zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinie sportu i medycyny w USA, więcej kalorii spalanych jest w krótkich treningach wysokoobrotowych, a nie na ćwiczeniach średniej prędkości. To ciężka metodyczna praca, która przynosi znakomite efekty.

www.fit.pl