fit.pl mobile logo

>>>KONKURS <<< wygraj bilet na FitStyle Summer 2015

29 - 30 sierpnia 2015 to data, która powinna się znaleźć w kalendarzu każdego miłośnika fitness.
Sukces kolejnych edycji Międzynarodowej Konwencji FitStyle zmobilizował nas do jeszcze cięższej pracy. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników jeszcze bogatszy program – podkreślają organizatorzy FitStyle. Program konwencji obejmuje m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała. Podczas konwencji nie może zabraknąć również energetycznej zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness.

Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Radomiu wystąpią: Salvatore Panebianco, Abby Aouragh, Nicola Rossi, Bruce Blanchard. Charyzma prowadzących przyciąga tłumy ćwiczących na calym śweicie, a lekcje są tak skomponowane, że po ich zakończeniu z entuzjazmem krzyczy się jeszcze i jeszcze. Oprócz zagranicznych prezenterów, na radomskiej scenie zobaczymy całą plejadę znakomitych Polaków z polskich szkół fitness. W tym roku z FitStyle współpracują: Fitness University, Creative Professional Fitness, Apus Academy oraz Zumba Fitness.

Konwencja FitStyle Summer 2015 to również Maraton Zumby, podczas którego wystąpi czołówka instruktorów zumby w Polsce. Maraton zbiegnie się ze świętowaniem urodzin Zumby w Polsce. maraton odbędzie się 29 sierpnia 2015. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W trakcie Konwencji FitStyle Summer 2015 odbędzie się finał konkursu FitPrezenter 2015. To już szósta edycja konkursu. Trójka finalistów będzie walczyła o tytuł FitPrezentera 2015 oraz możliwość występu na Konwencji FitStyle Winter 2015.

Pierwszy dzień konwencji nie skończy się o godzinie 19:00. Dla wszystkich uczetsników konwencji przygotowaliśmy kolację i zabawę do białego rana. Wielu z Was z pewnością jeszcze do dziś wspomina imprezę integracyjną po poprzednich konwencjach FitStyle - obiecujemy, że czeka na Was jeszcze więcej atrakcji :)

 

 >>>KONKURS <<<

wygraj bilet na FitStyle Summer 2015

 

Zasady konkursu są proste:

1. podaj w komentarzu pod postem brakujące nazwiska Fit Prezenterów letniej edycji FitStyle

2. Wpisz w tym samym komentarzu na Facebooku na zajęcia którego prezentera nie możesz się już doczekać i dlaczego?

I graj o bitet na FiTStyle Summer

 Liczy się poprawność wykonania zadania, czas i kreatywność odpowiedzi.

Termin: 04 -11sierpnia 2015

Konkurs organizowany jest na profilu facebook fit.pl

NAGRODY: bilet  na FitStyle Summer 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to nie tylko propozycja dla profesjonalistów, ale również dla młodych, początkujących instruktorów. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają ruch i taniec. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia. Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek z świata fitness oraz tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.

www.fitstyle.info

 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl