>>>KONKURS <<< wygraj bilet na FitStyle Summer 2015

29 - 30 sierpnia 2015 to data, która powinna się znaleźć w kalendarzu każdego miłośnika fitness.
fit.pl
2015-08-06 00:00
Udostępnij
Sukces kolejnych edycji Międzynarodowej Konwencji FitStyle zmobilizował nas do jeszcze cięższej pracy. Dlatego też przygotowaliśmy dla uczestników jeszcze bogatszy program – podkreślają organizatorzy FitStyle. Program konwencji obejmuje m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała. Podczas konwencji nie może zabraknąć również energetycznej zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness.

Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Radomiu wystąpią: Salvatore Panebianco, Abby Aouragh, Nicola Rossi, Bruce Blanchard. Charyzma prowadzących przyciąga tłumy ćwiczących na calym śweicie, a lekcje są tak skomponowane, że po ich zakończeniu z entuzjazmem krzyczy się jeszcze i jeszcze. Oprócz zagranicznych prezenterów, na radomskiej scenie zobaczymy całą plejadę znakomitych Polaków z polskich szkół fitness. W tym roku z FitStyle współpracują: Fitness University, Creative Professional Fitness, Apus Academy oraz Zumba Fitness.

Konwencja FitStyle Summer 2015 to również Maraton Zumby, podczas którego wystąpi czołówka instruktorów zumby w Polsce. Maraton zbiegnie się ze świętowaniem urodzin Zumby w Polsce. maraton odbędzie się 29 sierpnia 2015. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W trakcie Konwencji FitStyle Summer 2015 odbędzie się finał konkursu FitPrezenter 2015. To już szósta edycja konkursu. Trójka finalistów będzie walczyła o tytuł FitPrezentera 2015 oraz możliwość występu na Konwencji FitStyle Winter 2015.

Pierwszy dzień konwencji nie skończy się o godzinie 19:00. Dla wszystkich uczetsników konwencji przygotowaliśmy kolację i zabawę do białego rana. Wielu z Was z pewnością jeszcze do dziś wspomina imprezę integracyjną po poprzednich konwencjach FitStyle - obiecujemy, że czeka na Was jeszcze więcej atrakcji :)

 

 >>>KONKURS <<<

wygraj bilet na FitStyle Summer 2015

 

Zasady konkursu są proste:

1. podaj w komentarzu pod postem brakujące nazwiska Fit Prezenterów letniej edycji FitStyle

2. Wpisz w tym samym komentarzu na Facebooku na zajęcia którego prezentera nie możesz się już doczekać i dlaczego?

I graj o bitet na FiTStyle Summer

 Liczy się poprawność wykonania zadania, czas i kreatywność odpowiedzi.

Termin: 04 -11sierpnia 2015

Konkurs organizowany jest na profilu facebook fit.pl

NAGRODY: bilet  na FitStyle Summer 

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to nie tylko propozycja dla profesjonalistów, ale również dla młodych, początkujących instruktorów. Zapraszamy wszystkich, którzy kochają ruch i taniec. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i niezapomniane wrażenia. Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek z świata fitness oraz tańca, by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.

www.fitstyle.info