fit.pl mobile logo

Last minute odchudzania przed wakacyjnym wyjazdem

Wczasy już zaplanowane, opłacone i przychodzi czas wybierania nowego stroju kąpielowego. W sklepowym lustrze widzimy jednak, że nie takiej sylwetki oczekiwaliśmy. Pogoda iście letnia, która od dłuższego czasu trwa w najlepsze, bliskość typowo wakacyjnych miesięcy, nie napawają optymizmem. Nie ma czasu na tradycyjne metody odchudzania, które nie przyniosą zadowalających efektów. Do tego tyle obowiązków... jak poradzić sobie z dietą, która pomoże w ostatniej chwili?

Domowe gotowanie? Nie mam czasu!

Na zakupy, gotowanie, a później sprzątanie, trzeba poświęcić naprawdę sporo czasu. Do tego znacznie uszczupla się domowy budżet, a przecież podczas wakacyjnego wyjazdu chcemy zaszaleć, coś zobaczyć, czegoś posmakować i przywieźć drobiazgi całej rodzinie. Nie wspominając o tym, że samodzielne układanie codziennego jadłospisu to kompletnie nie nasza bajka.

Szukamy w Internecie diet, które obiecują spektakularne efekty, ale w krótkim czasie dochodzimy do wniosku, że to też nie dla nas, poza tym wiara w nad wyraz cudowne obietnice osiągnięcia wymarzonej wagi bez wysiłku, ulatnia się w tempie ekspresowym. Trafiamy jednak na coś nowego dietę pudełkową. A gdyby tak spróbować...?

Propozycji cateringu dietetycznego, czyli właśnie diet pudełkowych, przykładowo w ofercie EatZone.pl, nie brakuje. Każdy ma szansę znaleźć ofertę odpowiadającą jego potrzebom. I wcale nie musi być drogo, niesmacznie, a do tego z mnóstwem wyrzeczeń.

Odchudzanie na ostatnią chwilę z dietą pudełkową

Dieta pudełkowa jest przede wszystkim wygodna, bo nie tracimy czasu na zakupy, gotowanie, sprzątanie. Nie zastanawiamy się nad gramaturą produktów, ich wyborem, proporcjami i komponowaniem konkretnych smaków. Gotowe posiłki na cały dzień dostarczane są pod wskazany adres, nierzadko o wybranej godzinie.

Gdzie tu kwestia poprawy sylwetki na ostatnią chwilę? Otóż wystarczy wybrać jadłospis niskokaloryczny, przygotowany właśnie dla osób chcących zredukować masę ciała. Z takimi posiłkami można liczyć na eliminację uczucia głodu, ale nie przejadanie się. Ponadto regularne jedzenie, bo nie zajmuje nam czasu przygotowanie kolejnych posiłków. Organizm zaczyna lepiej funkcjonować, metabolizm się poprawia, kalorii przyswajanych jest znacznie mniej, a co za tym idzie, mamy upragniony spadek masy ciała!

Czy to oznacza spektakularny efekt w krótkim czasie? Nie oszukujmy się – kilkanaście kilogramów w miesiąc, które obiecują magiczne tabletki w telewizji, to nie to samo. Jednak wystarczy utrata kilku kilogramów, w kilka tygodni, akurat tuż przed wyjazdem, by przekonać się, że lepiej się czujemy, lepiej wyglądamy, a wymarzony strój kąpielowy leży bajecznie.

Prosta droga do zmiany nawyków żywieniowych

Jest jeszcze jeden aspekt. Bardzo szybko przekonujemy się, że połączenie smacznie i zdrowo jest możliwe! Chętniej podejmujemy na stałe zmianę nawyków żywieniowych, zostając przy wybranej diecie pudełkowej lub traktując ją jako etap nauki, doświadczenie i łatwiejszy start w późniejszej modyfikacji codziennego jadłospisu, ale na stałe.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
paula1608

Najlepiej zadbać cały rok, albo chociaż odpowiednio wcześniej. Chociaż u mnie po miesiącu ćwiczeń i iqgreen było na minusie 5 kilo, więc coś się ruszyło. Dużo zależy też od tego ile ktoś chce zrzucić.

Zgłoś nadużycie-
daruderally

OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA! WEJDŹ TERAZ NA http://www.igortreneronline.pl PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW ! I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

Zgłoś nadużycie-
Dawid

Chcesz szybko schudnąć i mieć sexy wysportowaną sylwetkę? Wejdź na www.igortreneronline.pl Indywidualnie dobrana dieta, fachowa suplementacja, innowacyjny trening. Kompleksowe podejście sprawia, że masz szansę zrobić mega przemianę. Dodatkowo możesz wygrać 10tys.zł Polecam

Zgłoś nadużycie-
paula1608

Jak się chce to się i da na ostatnią chwilę, chociaż wiadomo, że lepiej za takie odchudzanie wziąć się wcześniej. Ja schudłam już 12 kilo po iqgreen i porannym truchciku. Na razie spokojnie ćwiczę bo nie jestem przyzwyczajona do nie wiadomo jakiego wysiłku, kondycja niezbyt dobra jeszcze. Ale wszystko na dobrej drodze.

Zgłoś nadużycie-
Eugeniusz Fil

Cześć, nazywam się Eugenia i chcę się podzielić swą przemianą która zaszła w moim życiu dzięki pakietu ?Dla kobiet?. Miałam 172 cm, 70 kg i 17 lat. Na urodziny dostałam 200zł i nie miałam pojęcia jak ich zainwestować. Trafiłam na forze na opinię o pakiecie ?Dla kobiet? (właśnie jak ja teraz piszę), przeszedłam na stronę https://www.igortreneronline.pl/ gdzie kupiłam ten pakiet za 100zł ? miałam okazję zamiast 400zł. Wówczas była promocja, teraz też. Strasznie się obawiałam opinii innych, ale kiedy zobaczyłam wynik już po tygodniu to dodało mi to pewności. Teraz rozumiem dlaczego te zmiany zachodziły tak szybko: bo stosowałam jednocześnie plan treningowy, dietyczny, suplementacyjny (to wszystko zawiera w sobie ?Dla kobiet?). Większość ludzi nie osiąga wyników, bo ma tylko 1 albo 2 z tych trzech. Jeśli stosować 3 razem to rezultat zajdzie znacznie szybciej. Już mam 55 (dokonałam to w 3 miesiąca). Mam nadzieję, że ktoś do tego się przyjrzy i pomogę komuś: https://www.igortreneronline.pl/

Zgłoś nadużycie-
altus.prestige

Dieta pudełkowa jest przede wszystkim wygodna. Dostajemy zbilansowane porcje na każdy posiłek, wystarczy odpakować i zjeść. Osobiście polecam dietę pudełkową Personal-Chef.pl smaczna kuchnia śródziemnomorska, fajne dania, smaczne :) Mają również w swojej ofercie świeże soki i energy drinki.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl