fit.pl mobile logo

W trosce o sylwetkę - tabletki na odchudzanie

Nie ulega wątpliwości, że lansowana obecnie moda stawia na szczupłą sylwetkę rodem z treningów fitness. I dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Za tymi trendami idą dość sprzeczne dane odnośnie otyłości, szczególnie u dzieci i młodzieży. W tym miejscu, można zauważyć dwa aspekty. Jeden to ścisłe trzymanie się diety i aktywność fizyczna, a drugi to uwielbienie dla fast foodów i statycznego trybu życia. Problem z otyłością szczególnie brzuszną, w czasach kiedy tak wielką uwagę przykłada się do wyglądu, jest ciekawym paradoksem, ale może właśnie na tym gruncie stale rośnie zapotrzebowanie na tabletki na odchudzanie. Jeśli dieta, ćwiczenia czy też specjalne programy nie przynoszą efektu, to pomoc w postaci różnego rodzaju środków bywa niezastąpiona.środków bywa niezastąpiona.

 

Odchudzaj się z głową

Nie ulega wątpliwości, że tabletki na odchudzanie to cały szereg produktów, które w bardzo zróżnicowany sposób mają działać na organizm. Efektem ma być oczywiście utrata tkanki tłuszczowej, poprawa metabolizmu oraz atrakcyjna sylwetka. Takie dążenie do ideału przejawia się przede wszystkim w hasłach szybkiej i skutecznej diety, którą z czasem wspomagają odpowiednie tabletki na odchudzanie. To, czy działają zgodnie z naszymi oczekiwaniami zależy od wielu czynników. Najważniejszymi z nich są oczywiście: tendencje do tycia, chudnięcia, sposób odżywiania i uprawianie aktywności. Przede wszystkim po tabletki na odchudzanie sięgają ci, którzy mają problemy z dyscypliną w zakresie pilnowania jedzenia oraz nie lubią wysiłku fizycznego.

Co może tabletka?

Tabletki na odchudzanie nie są magicznym rozwiązaniem, które pozbawia nas kompleksów ani nie zbuduje odpowiedniej motywacji, natomiast sprawdzą się w uzyskaniu szybszych rezultatów diety i treningów oraz w utrzymaniu efektów. Specjaliści podkreślają, że sam wybór preparatów przekłada się na kontrolowanie tego, co jemy. Nowoczesne tabletki na odchudzanie zawierają składniki aktywne, które wspomagają procesy metabolizmu oraz spalania tkanki tłuszczowej i poza tym pozwalają na dłużej zachować efekty całej kuracji a tym samym satysfakcjonujące efekty. Warto jednak pamiętać, że suplementy diety nigdy nie zastąpią racjonalnego żywienia oraz ćwiczeń fizycznych.

Modne tabletki na odchudzanie to cały szereg różnego rodzaju składników aktywnych, które mają dać szybszy efekt i go utrzymać. Część z nich będzie kładła nacisk na przyspieszenie metabolizmu oraz redukcję odkładania tłuszczu – tak na przykład działa popularny chrom. Preparaty z tym składnikiem zmniejszają apetyt na słodycze, regulują poziom cukru oraz pomagają oczyścić organizm. Poza tym, na przykład fasolamina będzie ograniczać apetyt oczywiście na poziomie bezpiecznym dla zdrowia. L-Karnityna sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej, a naturalne składniki takie jak owoce Acai Berry naturalnie wspomagają wszystkie procesy organizmu.

Tabletki na odchudzanie są sposobem na wspieranie zrzucania wagi w kontrolowany sposób. Mogą również pomóc w osiągnięciu takiej sylwetki, o jakiej marzymy. Warto oczywiście zachować zdrowy rozsądek i troskę o zdrowie. Dlatego właśnie zakup tabletek na odchudzanie powinien wiązać się również ze zmianą stylu życia, czyli postawieniem na niskokaloryczną dietę oraz jakąkolwiek aktywność fizyczną, która sprawia nam przyjemność.


 

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Marcelina Bala

Sporo osób twierdzi, że tabsy na odchudzanie to jakaś ściema. Jednak u mnie bardzo się sprawdziły. Wcześniej ograniczając się jedynie do zbilansowanej diety oraz ćwiczeń, jakoś nie mogłam pozbyć się nadmiernych kilogramów. Dopiero jak wprowadziłam stosowanie iqacai, metabolizm przyśpieszył, a tkanka tłuszczowa zaczęła być efektywniej spalana.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl