fit.pl mobile logo

Wybierz najlepszy spalacz tłuszczu - sprawdź opinie o Trizer!

Zdrowy tryb życia, dieta, treningi – a Twój cel wciąż jest tak daleko… Mamy dobrą wiadomość: marzenia o zgrabnej sylwetce i wyeksponowanych mięśniach są w końcu w zasięgu Twojej ręki!

Doskonałe ciało to wynik determinacji w dążeniu do celu!

Idealna figura – zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn – to cel naprawdę trudny do osiągnięcia. Wiążą się z tym długie miesiące odpowiedniej diety (tak naprawdę od diety zależy najwięcej, pamiętaj o tym!) oraz intensywnych treningów. W zdobyciu własnych szczytów pomagają także suplementy, dostarczając organizmowi potrzebnych składników.

Jeśli jesteś już na ostatniej prostej do uzyskania wymarzonej sylwetki, to czeka Cię teraz etap redukcji tkanki tłuszczowej i rzeźbienia masy mięśniowej. Swoją dietę musisz zmienić, aby pozostawiać każdego dnia deficyt kaloryczny (musisz więcej kalorii spalać niż dostarczać organizmowi!). Korekcie musi ulec także Twój plan treningowy: pojawią się w nim aeroby, a zamiast niewielu powtórzeń z dużym obciążeniem będziesz dźwigać mniejsze ciężary, lecz więcej razy.

zal1trizer

Suplementacja podczas rzeźbienia sylwetki

No i suplementacja! Na każdym etapie dążenia do idealnej figury, używa się innych specyfików. Przy redukcji jednym z najważniejszych suplementów, które muszą pojawić się w diecie, jest dobry spalacz tłuszczu.

Zadaniem tego rodzaju suplementów jest przede wszystkim pomoc w pozbyciu się zbędnej tkanki tłuszczowej, dlatego potocznie zwane są one fatburnerami. Dzięki odpowiedniej mieszance składników metabolizm człowieka przyspiesza, podwyższa się również temperatura ciała.

Spalacze przyjmuje się zazwyczaj z samego rana na czczo lub przed głównym posiłkiem dnia. Wtedy działają one zarówno podczas wysiłku fizycznego, jak i w czasie spoczynku. Jeśli przyjmujemy je tuż przed treningiem, jeszcze bardziej wzmacniamy jego efekty i podczas zintensyfikowanego wysiłku „wypacamy” jeszcze więcej kalorii z siebie.

Na rynku do wyboru mamy naprawdę wiele spalaczy, więc jak wybrać najlepszy? My polecamy Trizer firmy Fitlabs – przekonaj się dlaczego.

Trizer spalacz tłuszczu

Zacznijmy od tego, że Trizer działa na kilka sposobów:

  • Zmniejsza apetyt
  • Mobilizuje tłuszcz
  • Spala tłuszcz
  • Pobudza metabolizm
  • Likwiduje wodę podskórną

Równoczesny wpływ na kilka procesów związanych w efekcie z uzyskaniem i utrzymaniem wymarzonej figury Trizer zawdzięcza swojemu składowi. Wszystkie składniki są naturalne i znane nam ze swoich niesamowitych właściwości – jednak dopiero w połączeniu ze sobą są doskonałym sposobem na pozbycie się problemów z tłuszczem!

Trizer to zaawansowana kombinacja substancji roślinnych, witamin i minerałów. Zawiera ekstrakty znane z odchudzająco-zdrowotnej mocy: z gorzkiej pomarańczy, z zielonej herbaty, ze skrzypu polnego, z pieprzu kajeńskiego, z nasion zielonej kawy, z ziela pokrzywy, z korzenia mniszka lekarskiego i z guarany. Oprócz tego znajdziemy w nim również kofeinę, L-tyrozynę, biotynę, chrom oraz witaminy B6, D i E.

Zauważ raz jeszcze, że wszystkie te składniki są naturalne, zatem w pełni bezpieczne dla Twojego organizmu. Zestaw ten został opracowany przez zespół doświadczonych dietetyków, farmaceutów i biotechnologów. Suplement został przebadany laboratoryjnie i jest w pełni bezpieczny dla Twojego organizmu.

Jednak co najważniejsze, twórcy Trizera podeszli do tematu odchudzania bardzo kompleksowo: nie mamią Cię obietnicami, że samo połykanie fatburnera wystarczy. Aby uzyskać idealną sylwetkę, potrzebna Ci jest również dieta, dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Sam spalacz to za mało…

…dlatego kupując Trizer, otrzymujesz również w pełni spersonalizowaną dietę. W cenie 137 złotych dostajesz nie sam suplement, a miesiąc kuracji odchudzającej. Uwaga - niejednokrotnie jest to cena niższa niż za dwie-trzy wizyty w gabinecie dietetyka. Decydując się na redukcję z Trizerem, możesz konsultować się z profesjonalnym dietetykiem kiedy tylko zechcesz!

Jak to jest możliwe? Wraz z suplementem otrzymasz dostęp do specjalnego panelu dietetycznego. Na samym początku uzupełniasz ankietę, w której wpisujesz swoje choroby i produkty, których nie jadasz (nie lubisz lub nie możesz, np. z powodu alergii). Na podstawie tego wywiadu dietetycy układają dla Ciebie jadłospis na 30 dni.

W swoim panelu masz dostęp do indywidualnego planu żywieniowego, przepisów i list zakupów. Wyznaczasz sobie cele i na bieżąco wpisujesz swoje postępy, dzięki czemu wyraźnie widzisz zmiany nie tylko w lustrze. W każdej chwili możesz za pomocą wbudowanego czatu przedyskutować je również z dietetykiem z zespołu Fitlabs.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się od razu na dwu- lub trzymiesięczne wyzwanie, dostaniesz kolejne wsparcie w postaci płyty DVD z treningami!

Trizer - opinie o produkcie

Do zakupu konkretnego produktu przekonuje Cię tylko zdanie innych, którzy już z niego skorzystali? W tym przypadku nie będzie trzeba Cię długo przekonywać – opinie o spalaczu tłuszczu Trizer są bardzo pozytywne!

zalt2rizer

Zachwyceni efektami kuracji odchudzającej klienci dzielą się zdjęciami „przed” i „po”, pokazując spektakularne przemiany. Na pierwszym ujęciu zobaczysz więc chłopaka, który dopiero zaczyna rzeźbienie, a po miesiącu robi on sobie fotkę… z pełną widoczną muskulaturą! Oczywiście fantastyczna metamorfoza to zasługa determinacji w dążeniu do celu, zdrowego odżywiania, ćwiczenia – jednak bez spalacza tłuszczu Trizer (i bez odpowiednio dostosowanej do indywidualnych potrzeb diety) osiągnięcie tego efektu zajęłoby dużo więcej czasu.

Historie osób, które straciły kilogramy z Trizerem znajdziesz w mediach społecznościowych, na forach dyskusyjnych dla osób odchudzających się czy na portalach związanych z dietetyką. Rekordziści pozbywają się nawet kilkunastu kilogramów w ciągu dwóch miesięcy kuracji odchudzającej Trizera!

Świetnie opinie o Trizer pojawiają się również w mediach – zarówno ogólnych, jak i specjalistycznych. O zaletach stosowania tego fatburnera pisano m.in. w INN Poland (w kontekście otyłości spowodowanej siedzącym trybem życia), mama Du (w materiale o kobietach odchudzających się po porodzie) czy Dom Zdrowia (artykuł o skutecznym odchudzaniu).

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
Dawid

Chcesz szybko schudnąć i mieć wysportowaną sylwetkę? Wejdź na www.igortreneronline.pl Indywidualnie dobrana dieta, fachowa suplementacja, innowacyjny trening. Mega przemiany ludzi, zobacz sam/a. Do tego można wygrać 10tys.zł Polecam

Zgłoś nadużycie-
Olka Janeczek

Muszę przyznać, że ostatnio czytałem pozytywne opinie o tym produkcie i zastanawiam się nad zakupem. Oczywiście nie nastawiam się na to, że trizer "odbębni" za mnie całą robotę - małymi kroczkami do celu!

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl