fit.pl mobile logo

Problem z potencją? Można go rozwiązać

 Przyczyny obniżenia potencji mogą być przeróżne, od nadmiernego zmęczenia, przez źle dobraną dietę, aż po brak aktywności fizycznej. Można z tym walczyć na różne sposoby, warto jednak przetestować, jednak często wiążą się one z koniecznością całkowitej zmiany trybu życia – a na to niestety nie każdy może sobie pozwolić.
Aktywność? Dieta?

Rzecz jasna w przypadku zaobserwowania problemów z erekcją i skonsultowaniu z seksuologiem możliwych przyczyn tego problemu, można wprowadzić pewne modyfikacje stylu bycia. Ba, nawet warto.

W praktyce jednak okazuje się, że trudno w ciągu tygodnia wygospodarować czas na regularne treningi. Z kolei jeśli chodzi o dietę – w ciągu dnia często człowiek jest po prostu zmuszony przekąsić coś na mieście, co zwykle kłóci się z możliwością wybierania wartościowych posiłków, które mogłyby pozytywnie wpływać na stan organizmu, w tym i na potencję.

Jak można sobie pomóc?

Organizm ludzki to skomplikowana maszyna, która potrafi dokonać samoregulacji na różne sposoby. Skoro więc z różnych przyczyn nie zawsze jesteśmy w stanie od razu poprawić styl życia (warto jednak zrobić to choć w części), zawsze można pomóc mu w inny sposób. Na przykład przez dostarczenie mu odpowiednich substancji odżywczych w postaci tabletek, na przykład takich, jak preparat Permen.

Skład ma znaczenie

Tu jednak należy zwrócić uwagę na istotną kwestię. W kontekście potencji tabletki mogą się różnie kojarzyć i budzić wątpliwości. Zdecydowanie warto zwracać uwagę na ich skład.

W przypadku preparatu Permen (wraz z jego odmianami, między innymi Permen King) sytuacja wygląda pozytywnie. Bazuje on bowiem na takich składnikach, jak żeń-szeń właściwy (zawierający ginsenozydy, mające wpływ na erekcję), buzdyganek naziemny (źródło protodioscyny, dzięki której doznania seksualne są znacznie mocniejsze), czy L-argininy (ważnej w procesach syntezy tlenku azotu, który z kolei odgrywa spora rolę w ukrwieniu prącia).

Oczywiście, by zapewnić dobry efekt, warto pamiętać o regularności w zażywaniu tego typu preparatów. Z drugiej strony – czyż nie warto?


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
ruskiedrogi

Zażywam Permen King od około 2 miesięcy i uważam, że to był dobry wybór. Naturalna suplementacja bez efektów ubocznych, która działa bardzo wydajnie - nic tylko polecać.

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl