Problem z potencją? Można go rozwiązać

 Przyczyny obniżenia potencji mogą być przeróżne, od nadmiernego zmęczenia, przez źle dobraną dietę, aż po brak aktywności fizycznej. Można z tym walczyć na różne sposoby, warto jednak przetestować, jednak często wiążą się one z koniecznością całkowitej zmiany trybu życia – a na to niestety nie każdy może sobie pozwolić.
fit.pl
2016-06-29 00:00
Udostępnij
Problem z potencją? Można go rozwiązać
Aktywność? Dieta?

Rzecz jasna w przypadku zaobserwowania problemów z erekcją i skonsultowaniu z seksuologiem możliwych przyczyn tego problemu, można wprowadzić pewne modyfikacje stylu bycia. Ba, nawet warto.

W praktyce jednak okazuje się, że trudno w ciągu tygodnia wygospodarować czas na regularne treningi. Z kolei jeśli chodzi o dietę – w ciągu dnia często człowiek jest po prostu zmuszony przekąsić coś na mieście, co zwykle kłóci się z możliwością wybierania wartościowych posiłków, które mogłyby pozytywnie wpływać na stan organizmu, w tym i na potencję.

Jak można sobie pomóc?

Organizm ludzki to skomplikowana maszyna, która potrafi dokonać samoregulacji na różne sposoby. Skoro więc z różnych przyczyn nie zawsze jesteśmy w stanie od razu poprawić styl życia (warto jednak zrobić to choć w części), zawsze można pomóc mu w inny sposób. Na przykład przez dostarczenie mu odpowiednich substancji odżywczych w postaci tabletek, na przykład takich, jak preparat Permen.

Skład ma znaczenie

Tu jednak należy zwrócić uwagę na istotną kwestię. W kontekście potencji tabletki mogą się różnie kojarzyć i budzić wątpliwości. Zdecydowanie warto zwracać uwagę na ich skład.

W przypadku preparatu Permen (wraz z jego odmianami, między innymi Permen King) sytuacja wygląda pozytywnie. Bazuje on bowiem na takich składnikach, jak żeń-szeń właściwy (zawierający ginsenozydy, mające wpływ na erekcję), buzdyganek naziemny (źródło protodioscyny, dzięki której doznania seksualne są znacznie mocniejsze), czy L-argininy (ważnej w procesach syntezy tlenku azotu, który z kolei odgrywa spora rolę w ukrwieniu prącia).

Oczywiście, by zapewnić dobry efekt, warto pamiętać o regularności w zażywaniu tego typu preparatów. Z drugiej strony – czyż nie warto?