Jak przygotować ciało na lato? Aktywność fizyczna i zbilansowana dieta to podstawa, ale ich efekty warto dodatkowo wspomóc systematyczną i ukierunkowaną pielęgnacją skóry
2017-06-06 00:00
Udostępnij
Jędrne ciało do lata!

Zmień dietę i zadbaj o skórę

Pierwszym krokiem w walce o jędrne ciało jest zmiana naszego sposobu odżywiania. Ważne jest regularne jedzenie, najlepiej co 3-4 godziny, wówczas dostarczamy organizmowi stale energii, potrzebnej dla prawidłowego funkcjonowania. Jedzenie, które spożywamy powinno być dobrej jakości.

Ograniczmy słodycze, nadmiar glukozy powoduje nie tylko przyrost tkanki tłuszczowej, ale także skraca żywotność kolagenu. Jeśli chcemy cieszyć się smukłą sylwetką musimy zapomnieć o spożywaniu w dużych ilościach alkoholu i kofeiny, które działają odwadniająco. Skóra człowieka składa się z ponad 70% wody, toteż odwodnienie nie służy ani naszej skórze ani organizmowi. To dzięki wodzie do organizmu trafiają wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Optymalne jest picie 1,5 litra wody dziennie.

Aby skóra była napięta warto wprowadzić do swojej diety kwas liponowy, który wzmacnia włókna kolagenowe. Dostarczymy go organizmowi włączając do menu brokuły, kalafiora, pomidory, zielony groszek oraz wołowinę. Taka dieta wspomoże także w walce z rozstępami.

Trening - podstawa zdrowej skóry

Dieta jest kluczowa w dążeniach do pięknego ciała, jednak bez ćwiczeń fizycznych nie przyniesie pożądanych rezultatów. Dlatego rusz się! Codzienna aktywność fizyczna to najcięższe działo na wojnie z cellulitem. Przyspiesza krążenie limfy i pomaga organizmowi oczyścić się z nagromadzonych toksyn. Wystarczy 30 minut przez cztery-pięć dni w tygodniu żeby zauważyć różnicę. Jeśli nie lubisz grać w siatkówkę albo podnosić ciężarków, nie jesteś na przegranej pozycji. Trenerzy zalecają wykonywanie ćwiczeń skoncentrowanych na partiach ciała, których dotyczy problem. Wachlarz możliwości jest szeroki: aerobik, spacery, szybkie marsze, rower, nordic walking, pływanie, ćwiczenia w domu (przysiady, nożyce).

 

Kosmetyki - sojusznicy w walce o jędrną skórę

 

Nowe termoaktywne żele z serii multimodeling od firmy Ziaja stosowane regularnie każdego dnia wspomagają wyszczuplanie i redukcję cellulitu, szczególnie jeśli włączysz je do pielęgnacji przed treningiem i po treningu.

 zele_1

Żel rozgrzewający zastosuj przed  ćwiczeniami
Poprawia mikrokrążenie, usprawnia metabolizm komórkowy. Zawiera kapsaicynę z papryki cayenne.

Żel chłodzący zastosuj po ćwiczeniach. Przyjemnie chłodzi i odpręża skórę po wysiłku fizycznym. Zawiera wyciąg z mięty polnej.

Oprócz składników termoaktywnych żele zawierają m.in. biodostępny wapń z algi czerwonej oraz aktywne wyciągi z morszczynu, bluszczu, gorzkiej pomarańczy i rozmarynu.


Multimodeling to seria preparatów ukierunkowanych na wyszczuplanie, redukcję cellulitu, rozstępów i rozszerzonych naczynek, a także zwiększenie elastyczności, nawilżenia oraz jędrności skóry. W serii zastosowano sprawdzone substancji czynne z zakresu kosmetologii i dermatologii, które dostarczają skórze składników niezbędnych dla prawidłowej równowagi, odzyskania jędrności, elastyczności, spoistości, redukcji rozstępów pierwszych – różowych i trwałych – jasnych. W preparatach multimodeling znajdziecie forskolinę  z pokrzywy, glikozaminoglikany w tym kwas hialuronowy, kompleksy antycellulitowe – kofeina/teofilina/teobromina, ujędrniające algi morskie, hydroxyprolinę - przeciw rozstępom, zmiękczające oleje (migdałowy i jojoba) oraz glicerydy roślinne (masło kakaowe), a także łagodząco-regenerującą alantoina.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE I WYGRAJ ZESTAW KOSMETYKÓW FIRMY ZIAJA Z SERII MULTIMODELING. dO WYGRANIA AŻ 15 ZESTAWÓW!

Co zrobić, aby wygrać? Napisz nam: Jak dbasz o skórę po treningu?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkurs@fit.pl z dopiskiem KONKURS ZIAJA

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Nagrody wędrują do:

ola.grotowska@

alicja_gorka1988@

dorota.p20@

ewa.dudalaa@

klaudia1studzinska@

joanna.koczorowska@

b.drozek@

ludwik_danuta@

katarzyna_szczepaniak324@

majukaju@

kasia.galina@

adriana.zalewska@

kasia.jp230@

joanna_disco1986@

jola_sokol1991@

Gratulujemy :)

zestawW skład zestawu nagród wchodzą:
- Multimodeling żel rozgrzewający przed ćwiczeniami
- Multimodeling żel chłodzący po ćwiczeniach
- Multimodeling ekspresowe serum do ciała antycellultiowe z aktywnością substancji wyszczuplających i ujędrniających
- Multimodeling masło do ciała ujędrniające nogi, brzuch, pośladki z aktywnością substancji wyszczuplających i ujędrniających
- Multimodeling gruboziarnisty peeling do ciała z aktywnością substancji antycellulitowych i wygładzających
- Multimodeling serum proteinowe modelujące biust z aktywnością substancji poprawiających sprężystość skóry

 

--

REGULAMIN KONKURSU
”Aktywny trening z Ziaja Multimodeling”
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem konkursu ”Aktywny trening z Ziaja Multimodeling ” zwany dalej konkursem, jest Fit.pl Sp. z o. o.
1.1. Fundatorem nagród w Konkursie jest firma Ziaja

zwany dalej „Fundatorem”.

2. Konkurs nie jest loterią promocyjną w rozumieniu Art. 2 ust. 1 pkt. 9 Ustawy o grach i zakładach wzajemnych z dnia 29.07.1992 r. (Dz. U. z 2004r., Nr 4, poz. 27) i nie podlega regułom zawartym w ww. Ustawie, Rozporządzeniach wykonawczych do tej Ustawy.
3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
4. Konkurs organizowany jest na stronie http://www.fit.pl serwisu z grupy FIT.pl. Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu trwa od dnia 07 czerwca 2017 do dnia 18 czerwca 2017 roku, do godz. 24:00.

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Zgłoszenia w konkursie mogą dokonywać wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
2. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i przedstawiciele Organizatora konkursu oraz innych podmiotów biorących bezpośredni udział w przygotowaniu i prowadzeniu konkursu.
3. Wzięcie udziału w Konkursie oznacza zgodę Uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie niezbędnym do prawidłowej współpracy z Organizatorem oraz w celach związanych z Konkursem.
4. Dane osobowe, o których mowa w ust. 3 są przetwarzane przez FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9, wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia Konkursu, to jest w celu identyfikacji uczestnika Konkursu, wydania nagrody zwycięzcy i ewentualnie publicznego podania imienia i nazwiska zwycięzcy Konkursu – nie dłużej niż przez okres przeprowadzania Konkursu i do przedawnienia ewentualnych roszczeń.

3. ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

1. Uczestnikiem konkursu na warunkach określonych w niniejszym regulaminie, może być każda osoba fizyczna, która od dnia 07 czerwca 2017 do dnia 18 czerwca  2017, do godz. 24:00 dokona zgłoszenia uczestnictwa w konkursie.
2. Zgłoszenie uczestnictwa będzie polegało na wykonaniu zadania konkursowego oraz przesłaniu zgłoszenia zatytułowanego „Konkurs ZIAJA” na adres e-mail: konkurs@fit.pl
3. Zadanie konkursowe uczestników: Napisz jak dbasz o skórę po treningu?
Wygrają najciekawsze odpowiedzi. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców
4. Każde przesłane zgłoszenie na adres konkurs@fit.pl z tytułem maila „Konkurs Ziaja” w trakcie trwania konkursu będzie rejestrowane w systemie elektronicznym Organizatora, jako jedno uprawnienie do nagrody konkursowej. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz.
5. Każdy uczestnik, który dokonał prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie, może ubiegać się o nagrodę, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
6. W dniu 19 czerwca 2017 specjalnie powołana przez Organizatora komisja konkursowa wybierze najciekawsze odpowiedzi konkursowe wyłaniając piętnastu zwycięzców.

4. NAGRODY

1. Nagrodami w konkursie jest 15 zestawów kosmetyków Ziaja Multimodeling. Każdy zestaw zawiera:

- Multimodeling żel rozgrzewający przed ćwiczeniami
- Multimodeling żel chłodzący po ćwiczeniach
- Multimodeling ekspresowe serum do ciała antycellultiowe z aktywnością substancji wyszczuplających i ujędrniających
- Multimodeling masło do ciała ujędrniające nogi, brzuch, pośladki z aktywnością substancji wyszczuplających i ujędrniających
- Multimodeling gruboziarnisty peeling do ciała z aktywnością substancji antycellulitowych i wygładzających
- Multimodeling serum proteinowe modelujące biust z aktywnością substancji poprawiających sprężystość skóry

2. Nagrody w konkursie zostaną wydane nagrodzonym uczestnikom konkursu zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Nagrody zostaną wydane w terminie wskazanym w regulaminie konkursu
3. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym, wolna od podatku dochodowego jest wartość wygranych w konkursie.

5. ZASADY WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY I WYDANIE NAGRODY

1. Wyłonienie zwycięzców w konkursie, przeprowadzone zostanie przez specjalnie powołaną komisję konkursową w dniu 19 czerwca 2017 roku.
2. W przyznaniu nagród biorą udział wszystkie zgłoszenia zarejestrowane od dnia 07.06.2017 do dnia 18.06.2017, do godz. 24:00.
3. Prawidłowe wykonanie zadania konkursowego, data zgłoszenia, kreatywność odpowiedzi, oryginalność, poczucie humoru, to kryteria brane pod uwagę przy wyłanianiu zwycięzców.
4. Zwycięzcy nagród zostaną powiadomieni drogą mailową w terminie do 5 dni roboczych od dnia ich wyłonienia, pod adresem e-mail, z którego zostało dokonane zgłoszenie.
5. Organizator zastrzega, że powiadomienie zwycięzcy o wygraniu nagrody, nastąpi wyłącznie w formie opisanej powyżej i tylko taka forma powiadomienia stanowi podstawę roszczenia o wydanie nagrody.
6. Organizator zastrzega, że nie będzie informował pozostałych uczestników konkursu o braku wygranej droga mailową.
7. Organizator zastrzega, iż nie wypłaci równowartości nagród w gotówce.
8. Dane zwycięzcy będą udostępnione do wglądu w siedzibie Organizatora. Organizator zastrzega sobie możliwość publikacji danych zwycięzcy oraz treści jego odpowiedzi na pytanie konkursowe m.in. na stronie www.fit.pl
9. Za pomocą wiadomości email potwierdzającej wygraną zwycięzca zostanie poinformowany, że w terminie 3 dni roboczych od powiadomienia o wygranej powinien potwierdzić za pomocą wiadomości email dane osobowe oraz oświadczenie o pełnoletniości i zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z niniejszym konkursem oraz, że nie dotyczą go zastrzeżenia pkt. 2 rozdział 2 niniejszego regulaminu. W treści maila Zwycięzca powinien podać model wybranego przez siebie obuwia oraz rozmiar.
10. Po otrzymaniu przez Organizatora informacji dot. wygranej oraz danych adresowych, o których mowa w punkcie 9, nagrody zostaną wysłane zwycięzcom pocztą lub kurierem w terminie wyznaczonym przez Organizatora jednak nie później niż 14 dni od daty przysłania maila o którym mowa w pkt. 9 rozdział 2 niniejszego regulaminu
11. Nagroda niewydana w konkursie z przyczyn leżących po stronie zwycięzcy pozostaną w dyspozycji Organizatora.

6. NADZÓR NAD PRAWIDŁOWOŚCIĄ PRZEPROWADZENIA KONKURSU

1. Organem dokonującym weryfikacji przyznania nagrody oraz decydującym o przyznaniu nagrody, o których mowa w pkt. 4.1, będzie komisja konkursowa.
2. Komisja konkursowa składa się z 3 członków powołanych przez Organizatora.
3. Komisja konkursowa dokonując weryfikacji zgłoszeń konkursowych, weźmie pod uwagę prawidłowość przesłanych zgłoszeń zgodnie z niniejszym regulaminem oraz kryterium oryginalności wykonania zadania konkursowego.

7. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE

1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 31 dni od ostatecznego dnia wydania nagród. O zachowaniu terminu do wniesienia reklamacji decyduje data stempla pocztowego.
2. Pisemna reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres uczestnika i ewentualnie numer telefonu kontaktowego, a także dokładny opis i powód reklamacji, adres email, z którego wysłane zostało zgłoszenie, treść wysłanego zgłoszenia, datę i godzinę wysłanego zgłoszenia.
3. Reklamacja winna być zgłoszona na adres Organizatora. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni roboczych, od daty ich otrzymania przez Organizatora.
4. Organizator rozpatrywać będzie reklamacje na podstawie regulaminu.
5. Uczestnik o decyzji Organizatora zostanie powiadomiony listem poleconym, wysłanym na adres wskazany w reklamacji w terminie 7 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.

8. OGRANICZENIE ROSZCZEŃ

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożność odbioru nagrody z przyczyn leżących po stronie zwycięzców konkursu.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonane zgłoszenia przez uczestników konkursu.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Regulamin konkursu dostępny będzie w biurze Organizatora: FIT.pl Sp.z.o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Toruńska 9 oraz www.fit.pl
2. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
Wszelkie spory i roszczenia wynikłe z realizacji postanowień niniejszego Regulaminu rozstrzygać będzie sąd powszechny właściwy ze względu na siedzibę Organizatora.
3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdować będą przepisy powszechnie obowiązującego prawa.