Jedwab - sposób na gładkie i lśniące włosy

Jedwabiście gładkie, lśniące i miękkie włosy są marzeniem każdej z nas. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można zestaw produktów firmy Joanna
fit.pl
2011-03-02 00:00
Udostępnij
Jedwab - sposób na gładkie i lśniące włosy
wszystkie%20produkty%20jedwabMimo, że nasze włosy mają stosunkowo dużą odporność, często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele czynników jest w stanie uszkadzać ich strukturę tak, że stają się matowe, szorstkie i wysuszone. Regularne stosowanie suszarki, częste zabiegi stylizacyjne czy chemiczne, stres, zmiany temperatur, klimat, pory roku, kurz czy dym papierosów… Wszystko to pozostawia na włosach swój ślad.

W takich sytuacjach warto sięgnąć po produkty z jedwabiem, który wykazuje działanie ochronne, nawilżające i filmotwórcze. Dzięki temu nawet zniszczone włosy odzyskują gładkość, miękkość i połysk.

Niedawno na rynku pojawiła się także cała nowa linia kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów suchych, matowych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi na bazie protein jedwabiu, stworzona przez Laboratorium Kosmetyczne Joanna. W skład linii wchodzi szampon, odżywka, maska wygładzająca oraz lekka odżywka w spray’u ułatwiająca rozczesywanie i zmniejszająca elektryzowanie się włosów.

Zawarte w recepturze produktów z linii Jedwab hydrolizowane proteiny jedwabiu zapewniają włosom odpowiedni poziom nawilżenia, tworząc na powierzchni włosa ochronny film. Efekty widoczne są już po kilku zastosowaniach - włosy odzyskują utraconą miękkość i gładkość, nabierają zdrowego lśniącego wyglądu, łatwiej się rozczesują i mniej elektryzują.

www.uroda.fit.pl