Nadchodzi karnawał – czas nieustannej zabawy, podczas której każda kobieta pragnie olśniewać swoją fryzurą. Ale jak bawić się przez całą noc sylwestrową, rozpoczynającą okres karnawału, z nienaganną, perfekcyjną fryzurą?
fit.pl
2010-12-15 00:00
Udostępnij
Olśnij fryzurą w karnawale
SwitchOnOd tego mamy kosmetyki do zadań specjalnych.

Eksperci włoskiej marki artègo stworzyli dwie nowości z serii Styling Tools, aby zapewnić perfekcyjną, karnawałową stylizację włosów w łatwy i niezwykle przyjemny sposób.

Spray Root Lifter podnosi włosy od nasady, a spray nabłyszczający Switch on zapewnia niezwykły połysk każdej karnawałowej stylizacji. Unikalne składniki zawarte w najnowszych produktach zapewniają fryzurze naturalny wygląd oraz długotrwały efekt bez obciążania włosów.

Spray Root Lifter usztywnia włos pozwalając na uzyskanie niezwykłych efektów w zwiększaniu objętości fryzury. Idealna konsystencja kosmetyku oraz wygodna forma opakowania zapewniają łatwą i dokładną aplikację, tuż u nasady włosa. Dzięki takiemu zastosowaniu włosy zostają delikatnie uniesione od skóry głowy, przez co ich objętość zostaje widocznie zwiększona. Mieszanka unikalnych składników zawartych w spray’u Root Lifter została opracowana, by przywrócić cienkim i wrażliwym włosom ich naturalną witalność i energię. Dzięki unikalnym składnikom produkt posiada niepowtarzalne właściwości. Kopolimer biokompatybilny oraz polimer otaczają włos sztywnym filmem chroniąc go przed utratą wilgoci, dodatkowo zwiększając grubość włosów i sprawiając, że stają się one gęstsze i wzajemnie się podnoszą. Zawarta w sprayu prowitamina B5 zapewnia włosom odpowiedni poziom nawilżenia i naturalnie piękny wygląd. Root Lifter to nowoczesne, profesjonalne narzędzie do stylizacji dodatkowo wzbogacone o roślinny kompleks trichogen będący połączeniem wyciągów z żeń-szenia, soji, łopianu, szałwi, cynamonu, ginko biloba oraz kigelii afrykańskiej. Kompleks ten jest doskonałym eliksirem odbudowującym i wzmacniającym włosy od wewnątrz. Spray Root Lifter może być stosowany zarówno na włosy wilgotne, jak i suche, ale najlepiej rozpylać go kna włosach przed stylizacją. Dzięki temu efekty w zwiększaniu objętości fryzury są najbardziej widoczne.

Spray Switch on – olśniewający połysk

Kosmetyk nadaje włosom niezwykły połysk i jednocześnie piękny naturalny wygląd bez usztywniania i obciążania fryzury. Formuła spray’u Switch oparta została na połączeniu starannie dobranych olejków, które nadają włosom piękny połysk, miękkość i jedwabistość. Olejki silikonowe zawarte w kosmetyku to mieszanina polimerów utrwalających się na włosach, dzięki czemu tworzą powłokę o niezwykłej zdolności odbijania światła. Substancje te są wodoodporne, dzięki czemu spray Switch on ma bardzo delikatną konsystencję i nie obciąża włosów. Preparat nabłyszczający został dodatkowo wzbogacony o mineralny olejek nawilżający – poliizobuten, który wzmacnia odbijanie światła, a tym samym uwydatnia efekt niezwykłego połysku włosów. Kosmetyk został opracowany w taki sposób, by mógł być stosowany na suche oraz wilgotne włosy. Niezależnie od sposobu użycia, preparat zapewnia fryzurze niezwykły połysk i nadaje jej miękkość oraz jedwabistą gładkość. Dodatkowo kosmetyk pięknie pachnie - został wzbogacony o nutę zapachową bazującą na wyciągu z mirry, bardzo kuszący i wyrafinowany zapach.

Małgorzata Lis-Skupińska
KosmetykaProfesjonalna.pl

www.fit.pl