fit.pl mobile logo

Pasty wybielające, czyli jak cieszyć się białym uśmiechem

Chcesz cieszyć się pięknym białym uśmiechem? Trzeba przyznać, że jest to ogromne marzenie wielu osób. Biorąc jednak pod uwagę cenę za zabieg w profesjonalnym gabinecie dentystycznym, niewiele osób decyduje się na profesjonalnie wybielanie zębów. Większość szuka jednak domowych sposobów, które nie zawsze są satysfakcjonujące ze względu na otrzymywane rezultaty. Czy to znaczy, że bez odpowiedniej ilości środków, należy pogodzić się z delikatnym zabarwieniem zębów? Otóż nic bardziej mylnego. Wystarczy zastosować pasty wybielające, które będą gwarantować satysfakcjonujące rezultaty

Warto jednak powiedzieć sobie wprost, że nie wszystkie pasty wybielające są w stanie zapewnić satysfakcjonujące warunki. Jakie produkty zatem warto wybrać, by cieszyć się pięknym uśmiechem? Spieszymy z odpowiedziami na pytania, które najczęściej pojawiają się wśród osób bez doświadczenia z produktami od mniej popularnych producentów.

Asortyment z marketów i drogerii

Pasty wybielające w marketach i drogeriach często pozostawiają wiele do życzenia. Są to produkty masowej produkcji, o czym można się przekonać, sprawdzając chociażby informacje na temat składu. Czy warto więc ryzykować ich zakupem? Na pierwszy kontakt mogą być zadowalające, ponieważ mimo wszystko poprawią nieco kolor naszych zębów. Na późniejszym etapie lepiej wybrać coś sprawdzonego i polecanego przez dentystów. Pamiętaj, że nie wszystkie składniki pasty, są dobre i zdrowe dla naszej jamy ustnej. Warto więc wiedzieć, na jaki element szczególnie uważać i jaki ma on wpływ na nasz organizm. Oczywiście czasem zdarzają się wyjątki, lecz zrób wcześniej dokładny research i poznaj rekomendacje użytkowników.

Specjalistyczne pasty wybielające

W rekomendowanych sklepach specjalistycznych, każdy jest w stanie znaleźć wiele interesujących produktów. Niewiele osób jednak sięga po tego typu pasty wybielające. Dlaczego? Ponieważ w wielu przypadkach pochodzą one od mało popularnych producentów, a ich ceny są dużo wyższe. Zapominamy jednak, że zazwyczaj są to jednak produkty specjalistyczne, które prędzej spotkamy w aptekach, niż w drogeriach. Świadczyć o tym może chociażby zróżnicowany skład danego produktu.

Jak widzisz, pasty wybielające różnią się dużo większą ilością czynników, niż tylko cena. Warto zatem wybrać asortyment od sprawdzonych producentów, który gwarantuje niezawodność i satysfakcję. Jeśli chcesz przekonać się o ilości dostępnych możliwości, warto sprawdzić je w profesjonalnych sklepach, które zapewniają zadowalającą ilość dostępnych możliwości.

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
alexandraivanova13

Dziewczyny, bardzo przytyłam podczas ciąży, ale zaraz po porodzie postanowiłam to naprawić. Keto pomógł mi. Daję link, studium http://tokilb.com/u15k

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl