Perfekcyjna pielęgnacja i subtelne rozświetlenie

Ciepły, złoty lub perłowy blask na doskonale zadbanej skórze stanowi fundament zachwycającego makijażu. Tegoroczne trendy beauty skupiają się na dwóch kluczowych hasłach: naturalna, piękna cera i delikatne rozświetlenie w stylu glow. Specjaliści podkreślają, że kluczem do osiągnięcia wymarzonego wyglądu jest odpowiedni dobór składników aktywnych oraz obecność drobinek miki.
Aleksandra Załęska
2024-01-11 12:06
Udostępnij
Perfekcyjna pielęgnacja i subtelne rozświetlenie

Jeśli marzysz o olśniewającym wyglądzie podczas "wielkiego wyjścia", odpowiedź jest prosta: olśniewająco i... naturalnie! Tendencje w świecie piękna wskazują, że ciężki, mocny makijaż jest już passé, a efekt glow, czyli naturalna, rozświetlona skóra, jest niezmiennie na topie. Kosmetolodzy podkreślają, że osiągnięcie idealnego efektu glow jest możliwe dzięki doskonałemu nawilżeniu i pielęgnacji skóry. W tym kontekście wskazują na skuteczność składników takich jak antarktycyna, proteiny pszenicy i peptydy, oraz na niezastąpione drobinki miki – rozświetlającego "składnika do zadań specjalnych".

Po pierwsze: nawilżenie i ujędrnienie. Idealnie nawilżona skóra to podstawa olśniewającego makijażu. Składniki, takie jak antarktycyna, współpracują z hydrolizowanymi proteinami pszenicy, wpływając na jędrność skóry, oraz z peptydami, które skutecznie działają przeciwstarzeniowo.

Po drugie: rozświetlenie. Efekt rozświetlenia zdeklasował matowe wykończenia w minionych sezonach. Drobinki miki, minerał z grupy krzemianów, przeżywają renesans w kosmetyce. Zawarte w nich drobinki efektywnie rozpraszają i odbijają światło słoneczne, nadając skórze naturalny, perłowy blask. Krem SOLVERX ILLUMINATING GOLDEN GLOW wykorzystuje miki pozyskiwane zgodnie z zasadami fair trade, nadając skórze złotego blasku, wygładzając ją i korygując niedoskonałości.

Efekt glow to król "wielkich wyjść", które w nadchodzącym roku zapowiadają się niezwykle licznie, obejmując Nowy Rok, karnawał i studniówki. To również czas, w którym chcemy po prostu czuć się piękne, bez specjalnej okazji – z efektem GLOW!

SOLVERX ILLUMINATING GOLDEN GLOW face & eye cream to produkt o formule bogatej w składniki aktywne, zapewniający intensywną pielęgnację skóry. Kompleks rozświetlający ożywia cerę, a drobinki miki nadają skórze złotego blasku. Sok z aloesu i antarktycyna intensywnie nawilżają, hydrolizowane proteiny pszenicy poprawiają jędrność, a peptydy działają przeciwstarzeniowo. Mika użyta w kremie jest pozyskiwana zgodnie z zasadami fair trade. Produkt dostępny w pojemności 30 ml, w cenie 70 zł. Do serii należy także SOLVERX ILLUMINATING NATURAL GLOW face & eye cream.