Wakacje już na dobre zagościły wśród nas. To czas odkrywania ciała – pokaż je jak najdoskonalsze z dumą, bez cellulitu i nierówności
fit.pl
2012-07-23 00:00
Udostępnij
Wygraj walkę z cellulitem
Cellulit to choroba cywilizacyjna, wieloczynnikowa. Coraz częściej obserwujemy go nawet u młodych i szczupłych kobiet.

Medycyna i kosmetyka estetyczna od wielu lat szukają idealnego rozwiązania, ale nie jest to proste.

Fotolia 3359383 L

Kluczem do sukcesu jest oczywiście wielokierunkowe podejście do leczenia czyli zastosowanie odpowiedniej diety, aktywności fizycznej, suplementów diety i zabiegów kosmetycznych czy medycznych.

W Face and Body Institute wdrożono nową niezmiernie skuteczną metodę redukcji cellulitu za pomocą prostych zabiegów.

Krakowscy specjaliści opracowali pewien system leczenia, który kilkakrotnie zwiększa skuteczność redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Składa się na niego głęboka mezoterapia najnowszym preparatem, dzięki któremu „rozpuszczana” jest tkanka tłuszczowa oraz płytka mezoterapia specjalistycznym preparatem odnawiającym, kluczowe dla leczenia cellulitu, mikro-krążenie w tkance tłuszczowej. Całość systemu leczenia uzupełniają suplementy diety (preparat doustny) oraz seria masaży bańką chińską.

Jak mówią sami lekarze (lekarki), które wielokrotnie korzystały z masaży próżniowych, np. Endermologii, tradycyjny masaż bańką chińską przynosi wielokrotnie lepsze rezultaty. Jest trudniejszy technicznie dla samego wykonującego zabieg i z tegoż właśnie powodu został zastąpiony przeróżnymi urządzeniami. Nie można jednak zaprzeczyć, że terapia próżniowa bańką chińską jest precyzyjniejsza i niewspółmiernie skuteczniej pobudza krążenie i odprowadzanie toksyn, które z takim „upodobaniem” zalegają właśnie w tkance tłuszczowej, powodując jej deformację i utrudniając spalenie jej nadmiaru.

Ta technika to połączenie osiągnięć medycyny zachodniej z tradycyjnymi metodami wschodu!

Łącząc natomiast dwa rodzaje mezoterapii: Recital Celluform i włoski specyfik podawany tuż pod powierzchnię skóry oraz stosując preparat doustny równoważący gospodarkę kwasowo-zasadową ustroju, uzyskano poprawę struktury skóry, która do tej pory była jedynie marzeniem wielu z nas.

Jak wykazały badania, podczas podawania preparatów do lipoterapii (lipolizy), czyli specyfików rozpuszczających tkankę tłuszczową, podawanych drogą bezpośrednich wkłuć – równowaga kwasowo-zasadowa całego organizmu zostaje naruszona, co wpływa niekorzystnie na sam proces leczenia. Tego właśnie unikają krakowscy lekarze, podając specjalny doustny preparat.

Leczenie cellulitu jest trudne i wymagające nakładu czasu, ale z pomocą powyższych technik, skuteczne. Każdy pacjent poddawany jest indywidualnej konsultacji, kierowany w razie potrzeby na bardziej szczegółowe badania czego konsekwencją jest bardziej celowe leczenie.

Ty też możesz się pochwalić swoim pięknym ciałem!

www.fit.pl