Wieczór panieński w modnym klubie, urodziny – impreza dla znajomych w mieszkaniu, a romantyczna kolacja w restauracji? To już przeszłość! Teraz coraz popularniejsze staje się organizowanie takich wydarzeń w… salonach SPA
fit.pl
2012-11-23 00:00
Udostępnij
Coraz bogatsza oferta salonów SPA
Dzisiejsze salony piękności dają teraz swoim klientom możliwość zorganizowania różnego rodzaju imprez i wydarzeń w niekonwencjonalnej atmosferze. Świece, kadzidełka, orientalna muzyka to wyróżniki tego typu miejsc. Poza zabiegami relaksującymi i pielęgnacyjnymi salony zapewniają także okolicznościowy i utrzymany w klimacie miejsca catering. Można zorganizować w nich przyjęcie, kolację czy wieczór panieński, które z pewnością wyróżnią się spośród innych i zostaną na długo zapamiętane przez zaproszonych gości.

Jednym z ciekawszych pomysłów jest organizowanie tzw. „poranków panieńskich” .  Podczas „poranków” zaproszone kobiety zmęczone całonocną weselną zabawą poddają się serii porannych zabiegów pielęgnacyjnych, by już kilka godzin później kontynuować imprezę z energia porównywalna do tej z dnia poprzedniego.

W ofercie salonów jest także organizacja imprez biznesowych czy spotkań integracyjnych. Coraz częściej proponuje się klientom, by nawet w trakcie biznesowego spotkania poświęcić chwilę na masaż manualny lub relaksującą maseczkę nawilżającą. Poza oczywistymi korzyściami dla wyglądu i samopoczucia, takie elementy mogą poprawić atmosferę podczas spotkania. Istnieje szansa, że mogą one nawet zmienić jego przebieg i nadać nowy sens powiedzeniu robienie interesów z tobą to prawdziwa przyjemność.

 Tego typu spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn – mówi Ewa Kwiatkowska-Rozmus, właścicielka jednego z warszawskich salonów SPA. – Organizujemy je kompleksowo. Zapewniamy nie tylko atrakcje w postaci personalizowanych zabiegów i upominkowych bonów do naszego SPA,  ale także catering i zaplecze logistyczne.

Poza organizacją spotkań o charakterze biznesowym, w ofercie salonów SPA są także szkolenia, meetingi i konferencje prasowe.
 

www.fit.pl