TSUBOKI to masaż punktów młodości – specyficznych miejsc w obrębie twarzy, głowy, szyi i karku, których uciskanie poprawia stan energetyczny organizmu, stymuluje i wizualnie odmładza wygląd. Masaż zapewnia efekt liftingu, działanie przeciwzmarszczkowe, niespotykane doznania i spektakularne odprężenie
fit.pl
2011-12-07 00:00
Udostępnij
Tsuboki - niecodzienny masaż twarzy
TSUBOKI jest kompleksowym masażem wielopoziomowym, odpowiednim zarówno dla kobiet oraz mężczyzn, którzy chcą poczuć się dobrze zarówno w aspekcie wyglądu zewnętrznego, jak i wewnętrznej harmonii.

TSUBOKI oparty jest na wyrafinowanych technikach masażu i stanowi współczesne podejście do teorii meridianów, która sięga do doświadczeń tradycyjnej medycyny wschodniej sprzed tysięcy lat.

TSUBOKI łączy techniki ANMA (oryginalny, tradycyjny masaż japoński), akupresury, która koncentruje się na odpowiednich punktach w obrębie twarzy, szyi, głowy i karku, drenażu limfatycznego i masażu współczesnego.

Nazwa TSUBOKI powstała ze złożenia dwóch słów: TSUBO = punkty akupresurowe znajdujące się wzdłuż meridianów, które mają istotny wpływ na przepływ energii Ki i cały organizm; KI = energia przepływająca przez meridiany. TSUBOKI oznacza ucisk punktu akupresurowego w celu usprawnienia przepływu energii ki w meridianach.

Poprzez wykorzystanie wyrafinowanych technik TSUBOKI gwarantuje unikatową skuteczność widoczną już po pierwszym zabiegu:

- widoczny efekt liftingu,
- stymulację funkcji komórek i odmłodzenie wyglądu,
- efekt wygładzenia i zapobiegania powstawaniu zmarszczek,
- uczucie wyjątkowego relaksu, odprężenia i wprowadzenia w stan dobrego samopoczucia.
Czas trwania masażu: 30 minut

Doskonałym uzupełnieniem masażu TSUBOKI jest połączenie go w zabiegu ze specjalnie opracowanymi preparatami kosmetycznymi, które dają dodatkowe, spektakularne efekty. Czas trwania zabiegu: 60 minut

Jedynym miejscem w Polsce, gdzie można skorzystać z tego masażu jest YONELLE Zwolińska Beauty Institute.

www.wellness.fit.pl