Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S!

 Jesień, coraz mniej słońca i chłodne wieczory, to doskonały impuls, aby zadbać o dobre samopoczucie, zdrowie i sylwetkę, zanim dopadnie nas jesienno-zimowy spadek nastroju.
fit.pl
2016-10-12 00:00
Udostępnij
Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S!
Jak nie dać się chandrze?

Sposobów jest wiele: uśmiech, zbilansowana dieta, pozytywne myślenie, ale także ruch, gdyż podczas ćwiczeń podnosi się poziom endorfin. Jest to świetny sposób, żeby odstresować się po pracy i zapomnieć o problemach.
Pozbawieni wakacyjnych pokus, możemy skupić się na aktywności ruchowej, zrzucając zbędne kilogramy. Idealną formą na poprawę humoru i sylwetki jest innowacyjny trening Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S.

Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i ROZCIĄGAJĄCE z elementami JOGI i BALETU.

Formuła S Fitness to trening interwałowy, a jak wiadomo podczas takiego treningu jest 3-krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, niż przy zajęciach Cardio. Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało, ale jednocześnie odpoczywało.

I część – podkręca spalanie tkanki tłuszczowej.

II część – wzmacnia i rzeźbi mięśnie.

III część – rozciąga mięśnie i ujędrnia ciało.

Serie powtarza się kilka razy, w zależności od zaawansowania osób ćwiczących. Trening kończy seria ćwiczeń na brzuch i rozciąganie.

„Na zajęciach cały czas się, coś dzieje, nie ma chwili na nudę, dlatego 50 minut mija bardzo szybko” - mówi Pani Katarzyna Piotrowska- uczestniczka zajęć.Formuła S szturmem podbija serca Pań. Trening ten upodobały sobie kobiety, które nie lubią zajęć choreograficznych. Ćwiczenia są proste, łatwe do powtórzenia, a instruktor zawsze pokazuje dwie opcje ćwiczenia- łatwiejsze dla początkujących, ale również dla tych Pań, które nie mogą sobie pozwolić na wykonanie danego ćwiczenia ze względów zdrowotnych, np. podskoki, oraz trudniejsze, dla zaawansowanych.

O tym, czy zajęcia Formuła S Fitness przynoszą efekty, nie trzeba już nikogo przekonywać. Głośnym echem odbił się projekt „Metamorfozy z Formułą S Fitness oraz Imperium Kobiet”, podczas którego kilkanaście kobiet ćwiczyło 3 razy w tygodniu przez miesiąc pod okiem Pauliny Sokół- pomysłodawczyni programu Formuła S Fitness. Panie nie prowadziły restrykcyjnej diety, odżywiały się rozsądnie, tzn. po zajęciach nie biegały po fast foody, jadły rozsądnie. Wszystkie uczestniczki były zadowolone z efektów, np. Pani Edyta zgubiła 10 cm w talli, Pani Ania 8 cm. Wszystkie uczestniczki oprócz utraty wagi, zgubiły tłuszcz i przybyło im mięśni.


Zajęcia rozpoczęły się zaledwie rok temu w Katowicach i Białymstoku, a teraz są już w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce i w Szwecji.

Aktualnie Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit startuje z nowymi grupami Formuły S Fitness, m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Częstochowie, Katowicach, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, a także w wielu innych miastach i miasteczkach. Od listopada zajęcia startują we Wrocławiu.

Cena również jest atrakcyjna, bo 10 tygodni zajęć to koszt jedynie 100 zł.

Więcej informacji na: www.formulasfitness.com oraz na www.salsafit.pl