fit.pl mobile logo

Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S!

 Jesień, coraz mniej słońca i chłodne wieczory, to doskonały impuls, aby zadbać o dobre samopoczucie, zdrowie i sylwetkę, zanim dopadnie nas jesienno-zimowy spadek nastroju.
Jak nie dać się chandrze?

Sposobów jest wiele: uśmiech, zbilansowana dieta, pozytywne myślenie, ale także ruch, gdyż podczas ćwiczeń podnosi się poziom endorfin. Jest to świetny sposób, żeby odstresować się po pracy i zapomnieć o problemach.
Pozbawieni wakacyjnych pokus, możemy skupić się na aktywności ruchowej, zrzucając zbędne kilogramy. Idealną formą na poprawę humoru i sylwetki jest innowacyjny trening Formuła S Fitness, czyli szybki powrót do rozmiaru S.

Formuła S Fitness to unikalne połączenie 3 poziomów intensywności i 3 rodzajów treningu w jednym: TABATA, ĆWICZENIA WZMACNIAJĄCE i ROZCIĄGAJĄCE z elementami JOGI i BALETU.

Formuła S Fitness to trening interwałowy, a jak wiadomo podczas takiego treningu jest 3-krotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, niż przy zajęciach Cardio. Elementy treningu zostały ułożone w taki sposób, żeby ciało ciągle pracowało, ale jednocześnie odpoczywało.

I część – podkręca spalanie tkanki tłuszczowej.

II część – wzmacnia i rzeźbi mięśnie.

III część – rozciąga mięśnie i ujędrnia ciało.

Serie powtarza się kilka razy, w zależności od zaawansowania osób ćwiczących. Trening kończy seria ćwiczeń na brzuch i rozciąganie.

„Na zajęciach cały czas się, coś dzieje, nie ma chwili na nudę, dlatego 50 minut mija bardzo szybko” - mówi Pani Katarzyna Piotrowska- uczestniczka zajęć.Formuła S szturmem podbija serca Pań. Trening ten upodobały sobie kobiety, które nie lubią zajęć choreograficznych. Ćwiczenia są proste, łatwe do powtórzenia, a instruktor zawsze pokazuje dwie opcje ćwiczenia- łatwiejsze dla początkujących, ale również dla tych Pań, które nie mogą sobie pozwolić na wykonanie danego ćwiczenia ze względów zdrowotnych, np. podskoki, oraz trudniejsze, dla zaawansowanych.

O tym, czy zajęcia Formuła S Fitness przynoszą efekty, nie trzeba już nikogo przekonywać. Głośnym echem odbił się projekt „Metamorfozy z Formułą S Fitness oraz Imperium Kobiet”, podczas którego kilkanaście kobiet ćwiczyło 3 razy w tygodniu przez miesiąc pod okiem Pauliny Sokół- pomysłodawczyni programu Formuła S Fitness. Panie nie prowadziły restrykcyjnej diety, odżywiały się rozsądnie, tzn. po zajęciach nie biegały po fast foody, jadły rozsądnie. Wszystkie uczestniczki były zadowolone z efektów, np. Pani Edyta zgubiła 10 cm w talli, Pani Ania 8 cm. Wszystkie uczestniczki oprócz utraty wagi, zgubiły tłuszcz i przybyło im mięśni.


Zajęcia rozpoczęły się zaledwie rok temu w Katowicach i Białymstoku, a teraz są już w kilkudziesięciu lokalizacjach w całej Polsce i w Szwecji.

Aktualnie Ogólnopolska Szkoła Tańca i Fitness dla Kobiet SalsaFit startuje z nowymi grupami Formuły S Fitness, m.in. w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Częstochowie, Katowicach, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, a także w wielu innych miastach i miasteczkach. Od listopada zajęcia startują we Wrocławiu.

Cena również jest atrakcyjna, bo 10 tygodni zajęć to koszt jedynie 100 zł.

Więcej informacji na: www.formulasfitness.com oraz na www.salsafit.pl


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl