Nowy klub sieci My Fitness Place zaprasza na pierwszy trening!

Już 18 października na mapie Krakowa pojawi się nowy klub sieci My Fitness Place. Do dyspozycji trenujących oddana zostanie nowoczesna przestrzeń treningowa (ponad tysiąc metrów kwadratowych) w kompleksie biurowym przy ul. Saskiej 25.
2023-10-12 00:00
Udostępnij
Nowy klub sieci My Fitness Place zaprasza na pierwszy trening!

W nowym, piętnastym w Krakowie, klubie My Fitness Place można kompleksowo zadbać o swoją kondycję fizyczną, dzięki bogatej ofercie zajęć grupowych oraz rozbudowanemu parkowi maszyn m.in. do treningów siłowych i funkcjonalnych. Klub został wyposażony w sauny – suche oraz infrared (sauna na podczerwień).
Obiekt będzie czynny: od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-23.00, a w weekendy od 8.00 do 20.00.

– Z roku na rok treningi w klubach fitness stają się coraz popularniejszą formą aktywności fizycznej wśród Polaków. Jak wynika z badania Multisport Index 2023[1] już 31 proc. Polaków wybiera tę formę aktywności. Popularność tego typu miejsc wzrosła aż o 11 p.p. w stosunku do badania z ubiegłego roku. Polacy chcą ćwiczyć więcej i potrzebują odpowiedniej infrastruktury oraz sprzętów, które umożliwią im kompleksowy trening pod okiem specjalistów. Dlatego nieustannie pracujemy nad powiększeniem naszej bazy klubów – mówi Tomasz Groń, dyrektor zarządzający Benefit Systems Oddział Fitness.

Na terenie klubu dostępnych będzie pięć stref treningowych. W części do treningu funkcjonalnego można poprawić wytrzymałość, zręczność i kondycję, natomiast w strefie wolnych ciężarów dostępne będą nowoczesne sprzęty do budowania masy mięśniowej. Precyzyjny i efektywny trening izolowany można wykonać w specjalnym sektorze maszyn izotonicznych, które wzmacniają prace nad konkretnym obszarem ciała. Strefa cardio, z bieżniami, rowerkami i eliptykami, posiada wszystko, co niezbędne do spalania kalorii i wzmacniania serca. W ramach zajęć grupowych My Fitness Place Saska oferuje: jogę, pilates, stretching, trening obwodowy, LesMills, Body Pump, zumbę i salsation.

Obecnie prowadzona jest przedsprzedaż karnetów umożliwiających korzystanie z oferty My Fitness Place. W klubie będą także honorowane karty MultiSport. Do odwołania będzie obowiązywała oferta Happy Hours. W jej ramach będzie można – od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-16.00, a w weekendy od 8.00 do 20.00 – jednorazowo, bezpłatnie skorzystać z oferty klubu.