Popularni Fitinfluencerzy Marita Surima Majewska i Danel Majewski promują nowy trend: Modę na nie picie alkoholu

W dniu dzisiejszym popularna para fitinfluencerów, Marita Surima Majewska i DanIel Majewski, podczas transmisji na żywo z Malediwów, opowiedzieli o swoim postanowieniu rezygnacji z napojów alkoholowych. Mamy nadzieję, że zapoczątkuje to nowy trend na życie bez procentów.
Ilona WIlk
2024-03-14 09:44
Udostępnij
Popularni Fitinfluencerzy Marita Surima Majewska i Danel Majewski promują nowy trend: Modę na nie picie alkoholu
instagram Deynn

To niezwykłe oświadczenie odnosi się do tematu, który w dzisiejszych czasach wciąż jeszcze jest tabu - picie alkoholu. Dla wielu osób społeczeństwo osoby uzależnione od alkoholu kojarzą się z obrazem "menela" na ulicy. Jednakże, statystyki rzucają nowe światło na ten problem, ujawniając, że alkoholizm dotyka różne grupy społeczne, włączając w to nawet biznesmenów oraz osoby z wysokimi stanowiskami w społeczeństwie.

Alkoholizm, jak zdefiniowano przez Narodowy Instytut na Problemy z Alkoholem, jest chorobą przewlekłą charakteryzującą się niekontrolowanym spożywaniem alkoholu, pomimo jego negatywnych konsekwencji dla zdrowia, relacji społecznych i pracy. Choć toczy się wokół niego wiele mitów, to nie można go bagatelizować.

Decyzja Majewskich może być przełomowa dla ich fanów, szczególnie tych, którzy szukają inspiracji do zmiany swojego stylu życia. Otwarcie mówiąc o rezygnacji z alkoholu może zainspirować inne osoby do podjęcia podobnych kroków w kierunku zdrowszego życia. Jak przyznali podczas live, nie mają problemu z alkoholem, ale od czasu pracy na terapii nad związkiem, postanowili zrezygnować z wszystkich używek zmieniających świadomość. Dostrzegają jakie konsekwencje powodują "procenty", nie tylko jeśli chodzi o samopoczucie, ale również pretekst do kłótni. Oboje twierdzą, że jest im to niepotrzebne. 

Oczywiście, postanowienie Marity i Danela nie jest jedynym sposobem na zmianę nawyków. Ale może ono zwrócić uwagę na temat picia alkoholu, który często jest przemilczany lub bagatelizowany. W końcu, zdrowy styl życia nie musi obejmować alkoholu, a ta decyzja może być pierwszym krokiem w kierunku lepszej jakości życia dla wielu osób.

Nasz portal popiera postanowienie i mocno się do niego przychylamy