fit.pl mobile logo

Ćwiczenia zwalczające cellulit

Wraz z cieplejszymi dniami powracamy do marzeń o nienagannym wyglądzie sylwetki i skóry. Przed przyjściem lata warto więc wypowiedzieć wojnę największemu wrogowi kobiecej figury, czyli cellulitowi. Pomogą nam w tym ćwiczenia! 

Wykop w tył

Przyjmujemy pozycję klęku podpartego. Ugiętą lewą nogę stawiamy blisko tułowia, tak, by kolano znalazło się na zewnątrz ramion. Dłonie na wysokości barków, łokcie wyprostowane. Głowa stanowi przedłużenie tyłowia. Wykonujemy wykop lewą nogą w tył. Akcentujemy piętę, sznurowadła skierowane w bok. Wracamy do pozycji początkowej i powtarzamy ćwiczenie. Wykonujemy 15 powtórzeń w 3 seriach na każdą nogę.

Pupa do góry!

Kładziemy się na brzuchu, kolana ugięte, dotykają podłoża, stopy złączone. Ramiona kładziemy przed sobą, dłonie jedna na drugą, głowa wzdłuż tułowia. Unosimy nogi kilka centymetrów nad podłoże, napinając przy tym pośladki. Powracamy do pozycji początkowej. Powtarzamy 15 razy w trzech seriach.

Odwodzenie i przywodzenie nogi

Siadamy na ziemi, przyjmując pozycję kraba. Ramiona wyprostowane w stawach łokciowych na wysokości barków, dłonie skierowane w stronę pośladków. Biodra cały czas trzymamy nad podłożem. Zakładamy prawą nogę na lewą. Zachowując pozycję prostujemy prawą nogę i odwodzimy ją w prawą stronę, tak aby butem dotknąć podłoża. Zatrzymujemy się w tej pozycji na 2 sekundy, a następnie powracamy do pozycji skrzyżowanych nóg. Powtarzamy ćwiczenie 15 razy w 3 seriach na lewą i prawą nogę.

Pchnięcie nogą w przód

Siadamy na ziemi, przyjmujemy pozycję kraba. Ramiona wyprostowane w stawach łokciowych na wysokości barków, dłonie skierowane w stronę pośladków. Biodra cały czas trzymamy nad podłożem. Uginamy prawą nogę i przyciągamy ją do klatki piersiowej. Prostujemy nogę w kolanie, utrzymując ją równolegle do podłoża, jednocześnie uginając ramiona w stawach łokciowych. Wykonujemy 3 serie po 15 powtórzeń.


www.fit.pl

PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
andrewmail115

Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO www.igortreneronline.pl. Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl.

Zgłoś nadużycie-
Marcin Bargiel

Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Zgłoś nadużycie-

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl