Chlorofilowe smoothie - letnie orzyszanie organizmu

Lato sprzyja aktywności na zewnątrz. To zawsze dobre rozwiązanie dla naszego organizmu. Jednak to też czas, kiedy częściej sobie pozwalamy na odstępstwa od zdrowego żywienia. Piękna pogoda sprzyja spotkaniom ze znajomymi, gdzie często pojawia się alkohol, niezdrowe przekąski czy dania z grilla. To z kolei sprawia, że nasze ciało zaczyna kumulować toksyny. Jeśli chcemy cieszyć się pełnią życia i zdrowia. Jeśli nasze ciało jest zakwaszone często możemy odczuwać szereg dolegliwości, które trudno jest zakwalifikować do jednego konkretnego schorzenia. Możemy sobie łatwo pomóc stosując jeden produkt, który podziała na nasz organizm jak odkurzacz, pozwalając mu pozbyć się obciążających go substancji. Stawiając na chlorofil zagwarantujemy sobie naturalne wsparcie, dzięki któremu nasz organizm sam będzie mógł się oczyszczać.
2022-08-09 00:00
Udostępnij
Chlorofilowe smoothie - letnie orzyszanie organizmu

Jak jednak wzbogacić swoją dietę o naturalny chlorofil? Nie wystarczy jeść zielonych warzyw. Niestety w obecnych czasach nasz organizm potrzebuje o wiele więcej. Kluczem jest tu odpowiednia suplementacja a z rozwiązaniem przychodzi DuoLife Chlorofil. Jego wyjątkowa kompozycja w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Naturalny chlorofil alkalizuje środowisko wewnętrzne organizmu.

Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także – poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku – wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.

Co sprawia, że DuoLife Chlorofil jest doskonałym sposobem na letnie oczyszczenie organizmu? Jego niepowtarzalny skład, w którym należy wyróżnić przede wszystkim:

Chlorofilinę - posiada silne właściwości alkalizujące, pobudza eliminację potencjalnie szkodliwych toksyn i karcinogenów z organizmu, opóźnia procesy utleniania komórkowego, zapobiega przedwczesnemu starzeniu i eliminuje wolne rodniki. Wzmacnia immunologię organizmu, optymalizuje i utrzymuje dobry stan zdrowia. Dzięki zawartości miedzi, która jak żelazo doskonale transportuje tlen, cząsteczki chlorofiliny są w stanie podróżować po całym organizmie, zawdzięczając swojej budowie – zbliżonej do cząsteczki hemu znajdującego się w naszej krwi – nazywana jest nawet „zieloną krwią”.

Jęczmień - uznawany jest za doskonałe źródło rozpuszczalnego błonnika pokarmowego. Dodatkowo ma silne właściwości przeciwutleniające, a dzięki bogactwu witamin i składników mineralnych pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w organizmie.

Lucerna - jest niezastąpionym źródłem białka, dzięki czemu wzmacnia, w naturalny sposób oczyszcza i przyspiesza regenerację organizmu.

Olejek miętowy - od setek lat jest znany i stosowany jako doskonały środek antyseptyczny. Oznacza to, że wyjątkowo skutecznie wspomaga oczyszczanie organizmu, niszcząc drobnoustroje zagrażające sprawnemu funkcjonowaniu układu immunologicznego. Ponadto pomaga w zachowaniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Chlorella - jest najbogatszym znanym obecnie źródłem chlorofilu. Dzięki temu, że jest wyjątkowo bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, których koncentracja jest znacznie wyższa niż u roślin lądowych, należy do grupy „superfoods”. Skutecznie pomaga pozbyć się z organizmu toksyn, metali ciężkich oraz chemikaliów.

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że innowacyjne połączenie naturalnych składników zawartych w DuoLife Chlorofil nie zawiera żadnych konserwantów oraz wzmacniaczy smaku. Biologicznie czynne składniki tego produktu gwarantują najwyższą jakość i zwiększoną przyswajalność.

DuoLife Chlorofil z łatwością wprowadzisz do swojej codziennej letniej diety! Ta pora roku jak żadna inna sprzyja sięganiu po smoothie – niech Twoje będzie chlorofilowe! Czy możesz sobie wyobrazić lepsze drugie śniadanie? Nie masz pomysłu? Spróbuj zmiksować garść szpinaku i jarmużu, świeżego ananasa, banana, odrobinę imbiru i 50 ml DuoLife Chlorofil. Taka bomba witalna sprawi, że Twój organizm będzie Ci naprawdę wdzięczny. Fantastyczne jest to, że taki posiłek nie dość, że bardzo wartościowy to nigdy Ci się nie znudzi. Codziennie możesz wybierać inne owoce czy warzywa a dodatek DuoLife Chlorofil będzie tu wisienką na torcie, która doda letniej świeżości i wyjątkowych właściwości.

Niech tego lata Twój organizm zapomni o przykrych skutkach zakwaszenia.