Zdrowa przekąska zawsze pod ręką

Wakacje to okres, kiedy dużo czasu spędzamy poza domem, spotykając się z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu. Korzystamy z lata, ciesząc się piękną pogodą i promieniami słonecznymi. Przez częste rozjazdy nie mamy czasu na regularne posiłki, dlatego powinniśmy zadbać, by pod ręką mieć zawsze zdrową przekąskę
2020-09-14 00:00
Udostępnij
Zdrowa przekąska zawsze pod ręką

Mało, a często

Kiedy żyjemy w biegu, zapominamy jak ważna jest regularność posiłków. To dzięki niej, dostarczamy naszemu organizmowi energii w ciągu dnia. Jednak, kiedy pominiemy jedno z dań, łatwo odczujemy, że dopada nas niechciany głód. Musimy uważać, bo właśnie w takich momentach, łatwo skusimy się na coś słodkiego. Uginające się od niezdrowych przekąsek półki sklepowe szybko nas przyciągną. Jednak może być ciężko znaleźć tam coś, co będzie można pochrupać bez wyrzutów sumienia. Dlatego przygotujmy się już wcześniej na ewentualność pominięcia posiłku.

Podręczna przekąska

Przed wyjściem z domu, dobrze jest przemyśleć i zaopatrzyć się w produkty, które bez problemu będziemy mogli zabrać wszędzie ze sobą, a dodatkowo będą smaczne i zdrowe. Z pomocą przyjdzie nam firma Mixit – producent zdrowych przekąsek i musli. W ich ofercie znajdziemy produkty specjalnie przygotowane na to, by móc mieć je zawsze pod ręką. Jeżeli w ciągu dnia złapie nas ochota na przekąskę np. podczas spaceru, czy wycieczki za miasto, to bez problemu będziemy mogli sięgnąć, np. po liofilizowane, chrupiące owoce, zamknięte w poręcznej saszetce. Liofilizowane owocesą leciutkie, a dzięki szczelnemu opakowaniu pozostaną chrupiące i świeże przez cały czas, jednocześnie dostarczając nam energii i witamin. Truskawka, Mieszanka Leśna, a może egzotyczne Mango&Physalis? To tylko nieliczne z dostępnych opcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. A dla fanów bardziej wytrawnych smaków, znajdzie się mix orzeszków, które również dostępne są w wersji saszetek. Znajdziemy w nich pyszne orzechy bez zbędnych dodatków i czekolady. Cały mix składa się z najpopularniejszych rodzajów orzechów: prażonych orzeszków ziemnych, orzechów laskowych, orzechów nerkowca, brazylijskich i włoskich.

Od teraz żaden spacer, wycieczka czy spotkanie w ciągu dnia nie sprawi nam kłopotu, bo kiedy zacznie burczeć nam w brzuchu, to pod ręką będziemy mieć zdrowe przekąski.