fit.pl mobile logo

Ekstremalny bieg prawdziwych komandosów dla każdego!

Jedyny bieg survivalowo-wytrzymałościowy przygotowany we współpracy z wojskowymi jednostkami sił specjalnych, m.in. ze słynną FORMOZĄ. 19 czerwca 2016 na specjalnie przygotowanym torze motocrossowym w podpoznańskich Obornikach zmierzą się pasjonaci mocnych survivalowych wrażeń. Planowane są trzy dystanse: 10, 5 oraz 1 km dla najmłodszych. Będzie to także święto sportu dla każdego połączone z piknikiem rodzinnym – przewidziano różne dystanse i moc atrakcji, także tych związanych z Wojskiem Polskim.  
Unikalny tor przeszkód udostępniony przez Gminę Oborniki został przeprojektowany przez żołnierzy FORMOZY i wzorowany jest na autentycznych torach szkoleniowych wykorzystywanych podczas wojskowej zaprawy naszych komandosów. FORMOZA zadeklarowała także czynny udział w tych niesamowitych zmaganiach, przeprowadzenie treningu oraz możliwość potraktowania udziału w zawodach jako preselekcji.- Najlepsze sportowe imprezy nie kończą się na bezkompromisowej rywalizacji. Nowością wśród biegów survivalowych będzie profesjonalnie zorganizowana strefa finiszera, wzorowana na największych polskich wydarzeniach sportowych, takich jak ENEA Tri Tour czy Challenge Poznań. Tutaj każdy ze startujących będzie mógł poczuć się jak zwycięzca, odzyskać siły pod okiem specjalistów i podzielić wrażeniami z innymi zawodnikami mówi Wojciech Kruczyński, Prezes Endu Sport, współorganizatora imprezy.

Impreza organizowana jest przez Gminę Oborniki i będzie mocną inauguracją Dni Obornik obchodzonych w czerwcu Dni miasta. Aktywna rola Obornik sprowadza się do przekazania we władanie FORMOZY toru motocrossowego, zadbania o liczne atrakcje oraz organizacji m.in. transportu z i do Poznania w dniu imprezy dla uczestników i kibiców tego wyjątkowego wydarzenia. Należący do Gminy Oborniki tor to doskonała lokalizacja dla imprez plenerowych i terenowych. Powstał na terenie byłego wyrobiska po żwirowni, co pozwoliło na wybudowanie obiektu o niemal stadionowym charakterze. Ze względu na doskonałą widoczność i bezpiecznie rozmieszczone punkty obserwacyjne odbywające się tu imprezy każdorazowo gromadzą tłumy kibiców żądnych niezapomnianych wrażeń i niesamowitych emocji. Tym razem stanie się prawdziwą szkołą przetrwania dla miłośników ekstremalnych wyzwań.Dlaczego właśnie elitarna jednostka FORMOZA?

- Komandosi z FORMOZY często angażują się w akcje charytatywne i przekuwają swój wysiłek w popularyzowanie szczytnych idei, w tym promocji Jednostki i całego Wojska Polskiego – wyjaśnia Dariusz Terlecki, Prezes KRS Formoza – Stowarzyszenia skupiającego byłych i obecnych żołnierzy tej jednostki.

- W 2015 roku Stowarzyszenie Kulturalno-Rekreacyjno-Sportowe „KRS FORMOZA” wystąpiło z inicjatywą uczczenia pamięci byłego Dowódcy Wojsk Specjalnych i patrona Jednostki Wojskowej FORMOZA, generała broni Włodzimierza Potasińskiego. Do udziału w tym wyzwaniu zaproszono sześciu reprezentantów najlepszych jednostek specjalnych, jak Grom, Nil, Agat, JW Komandosów, FORMOZA oraz US Navy Seals. Teraz czas na nowy projekt – polegający na pokazaniu jak wygląda szkolenie komandosów od kuchni, choćby poprzez udział w takim biegu z przeszkodami – wyjaśnia.

Czas trwania imprezy
: 18-19 czerwca 2015 r.
Miejsce: tor motocrossowy w Obornikach
Dystans: 5 km, 10 km i 1 km dla najmłodszych
Liczba przeszkód naturalnych i sztucznych: ponad 50 (na dystansie 10 km)
Limit startujących: 1500 osób na jednym dystansie
Limit czasowy: 4 godzinyNiedziela przyniesie ogrom emocji związanych nie tylko z odbywającym się tego dnia wyścigiem. Oprócz zawodów i animacji dla dzieci na małych i dużych miłośników aktywnego stylu życia czekają zajęcia ruchowe z najlepszymi instruktorami fitness. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w crossficie, dać się porwać dynamicznej zumbie i zmierzyć się z siłą grawitacji, pokonując ścianę wspinaczkową! Jeśli to za mało, czekać będą na kibiców i uczestników dynamiczne pokazy sprzętu wojskowego i sił specjalnych, przeloty widokowe nad regionem oraz strefa gastronomiczna, w której nie zabraknie… najprawdziwszej wojskowej grochówki!

Zapisy na stronie: http://formozachallenge.pl/, profil FB: https://www.facebook.com/FormozaChallenge 


PODZIEL SIĘ Z INNYMI

Napisz komentarz...
Zaloguj przez Facebooka
kulturysta210

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Konkurs na stronie do wygrania 10.000 zł!! Szybka forma, Najlepsze plany treningowe i diety, sprawdź, nie pożałujesz, zmień swoją formę w nie całe 3 miesiące!! :))

Zgłoś nadużycie-

Prywatność
Polityka prywatności 

Redakcja
26-600 Radom
Ul. Okulickiego 39, IIP
TEL: 48 380 30 62 wew. 12
E-mail: biuro@portal.fit.pl

RODO

Szanowny Czytelniku!

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych. Nie zmieniamy naszych uprawnień.

Od 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Fit.pl Sp.z.o.o.. Dane osobowe niezbędne gromadzone przez serwis www.fit.pl są objęte ochroną danych osobowych: nie są i nie będą nikomu odsprzedawana ani udostępniane. W czasie korzystania z serwisu użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, które należy podać to w większości przypadków imię, nazwisko i adres e-mail.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorami Twoich danych będziemy my: Fit.pl Sp.z.o.o z siedzibą w Radomiu (dalej także będziemy używać skrótu „Fit.pl”) oraz nasi Zaufani partnerzy czyli podmioty niewchodzące w skład Fit.pl ale będące naszymi partnerami, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszych stronach, do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Przetwarzamy te dane w celach, aby:

  • dopasować treści stron i ich tematykę, w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Twoich zainteresowań oraz do przeprowadzania konkursów z nagrodami,
  • zapewnić Ci większe bezpieczeństwo usług, w tym aby wykryć ewentualne boty, oszustwa czy nadużycia,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • dokonywać pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom,

Komu możemy przekazać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pragniemy też wspomnieć, że na większości stron internetowych dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych parterów.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo tutaj.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i udoskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (tymi umowami są zazwyczaj regulaminy lub podobne dokumenty dostępne w usługach, z których korzystasz). Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. Przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych podmiotów trzecich będzie odbywać się na podstawie Twojej dobrowolnej zgody.

Dlatego też proszę zaznacz przycisk „zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie, po 25 maja 2018 roku, Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności Fit.pl, w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych) przez opisane wyżej Fit.pl oraz Zaufanych Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać korzystając z narzędzia dostępnego tutaj.

Zgadzam się
Nie teraz
fit.pl profil na Facebooku
fit.pl kanał na Youtube
Forum dyskusyjne fit.pl