CityFit wyróżnione prestiżowym tytułem Laur Konsumenta – Lider XX-lecia!

Z dumą informujemy, że CityFit zostało uhonorowane prestiżowym tytułem Laur Konsumenta – Lider XX-lecia. To wyróżnienie jest owocem nieustannego zaangażowania i pasji, które firma wkłada w zapewnianie najwyższej jakości usług w swoich klubach fitness.
Redakcja fit.pl
2024-06-25 16:05
Udostępnij
CityFit wyróżnione prestiżowym tytułem Laur Konsumenta – Lider XX-lecia!
social media Cityfit

Laur Konsumenta – Lider XX-lecia to nagroda przyznawana markom, produktom i usługom, które w ciągu ostatnich 20 lat zdobyły uznanie i zaufanie klientów na polskim rynku. Dla CityFit to wyjątkowy zaszczyt i motywacja do dalszego rozwoju oraz podnoszenia standardów obsługi.

To jednak nie jedyny sukces, jaki odnieśliśmy w tym roku. Niedawno otrzymaliśmy również nagrodę Gwiazda Jakości Obsługi 2024, która potwierdza nasze zaangażowanie w zapewnianie wyjątkowych doświadczeń naszym klubowiczom - czytamy w mediach społecznościowych sieci CityFit.

Rok 2024 jest dla Cityfit szczególny – Innowacyjna sieć klubów fitness, obchodzi 10-lecie istnienia. W ciągu tej dekady przeszliśmy niezwykłą drogę rozwoju, stając się jedną z najpopularniejszych sieci klubów fitness w Polsce. Nasze sukcesy to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, ale także klientów, którzy zaufali nam i wspierają nas na każdym etapie tej podróży. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klubowiczom za lojalność i wsparcie. To dzięki Wam możemy świętować te osiągnięcia i dalej się rozwijać. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego podnoszenia standardów naszych usług, aby każdy z Was czuł się u nas wyjątkowo - czytamy w oficjalnym komunikacie.

CityFit to miejsce, gdzie pasja do fitnessu łączy się z wysoką jakością obsługi, a tegoroczne wyróżnienia tylko utwierdzają w przekonaniu, że firma podąża właściwą drogą.